Zupełny mętlik,czyli zakup kontrolowany...

marcco73

New member
Witam,rok temu miałem dylemat jaki TV kupić i dzięki wam jestem bardzo zadowolony - dzisiaj mam takie pytanie:
- moja stara miniwieża SONY mhc-801 (do niej był podpiety TV TX-P46S20,a do niego tuner satelitarny HD) została wyeksmitowana do miejsca mojej pracy - w komodzie pozostało puste miejsce które pasowałoby zapełnić....tylko czym?
- kasa do 1500,-
- pokój ok. 25mk
- podpięty miałby być TV i SAT(SAT ma wyjście HDMI oraz optyczne)
- muzyka: pliki mp3,głównie lata 80te,VH1 Classic,MTV Classic itp.
- czasami filmy z satelity w HD,często mecze w HD

czy przy tej kwocie lepiej wybrać jakąś mini czy może amplituner,czy kino domowe?,chociaż bardziej byłbym za mniejszą ilością wszystkiego(chodzi o głośniki).Czy jest sens pakować się np. w :
- Sharp XL-HF100HBK czy XL-HF300PHS
- JVC UXF2B
- JVC UX-TB3
czy coś za ok. 500-600-700,- będzie grało porównywalnie z moją starą mhc-801?

- Yamaha MCR-040
- Yamaha Pianocraft E-330
- Pioneer X-HM50 (nie potrzebuje stacji dokującej)
- Denon M38

czy jakiś amplituner + 2 kolumny....proszę o rade i z góry dziękuje...
 

marcco73

New member
Kolor oczywiście taki jak TV i Sat czyli czarny...
ale zdaje się że delikatnie przekraczamy zakładany budżet...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

marcco73

New member
OK,czyli Harman HK3390 + Tannoy Mercury MX1 to jedna opcja,ale chyba nie jedyna - czy temat mini (Pianocraft'y czy Denon M38) nie bierzemy w ogóle pod uwage? A jakieś ampli od Yamahy...?
 

marcco73

New member
No trochę jestem już mądrzejszy po dzisiejszym dniu i wizycie w MM - co na żywo to na żywo - jednak jestem pewien że to musi być jednak amplituner - wszystkie te mini,nawet tak zachwalany Denon M38 to jednak nigdy nie będzie to.Podobnie cenowo co HK 3390 plasuje się Yamaha RX-797,pomórzcie wybrać...
 

marcco73

New member
a może coś z niższej półki:
- Yamaha RX-V795 ~ 400,-
- Yamaha RX-550 ~ 350,-
- Pioneer VSX-D510 ~ 400,-
- Sony STR-DE475 ~ 300,-
- Denon PMA-560 ~ 290

- Yamaha AX-450 ~ 490,-
- Pioneer A-501R ~ 360,-
- Pioneer VSX-505 ~ 370,-
- Sony STR-DE445 ~ 470,-

tak na dobry początek? Taka inwestycja małego ryzyka - jakby co to zawsze można odsprzedać z niewielką stratą,a przynajmniej będe wiedział czego mi potrzeba...aha większość tego sprzetu jest bez pilota...
 
Ostatnia edycja:
Do góry