zmulony turbodekoder

igoor1983

New member
witam mam od paru miesiecy wykupiony w n pakiet full. od paru dni moj turbodekoder zrobil sie "srednio turbo" bo zaczal zamulac jak cholera o co tu chodzi , dawalem ustawienia fabryczne i dalej to samo, czy jest jeszcze jakas mozliwosc przywrocenia tego dekodera do calkowicie nowego stanu? czy moze to wina dekodera? a moze kodekow" powiedzcie bo meczy mnie to ze nasne "kanal do gory" i kanal zmienia sie po 2 sekundach
 

krisder

New member
Bez reklam
Nie do końca wiem co masz na myśli pisząc że dekoder "zamula". U mnie od pewnego czasu turbo rekorder z opóźnieniem reaguje na polecenia pilota i wydaje mi się że jest to związane nie z awarią dekodera a problemami technicznymi operatora. Jak wiesz przed paroma dniami coś im się posypało w systemie i ponoć walczą o przywrócenie stanu pierwotnego.
 

Gucio50

New member
Bez reklam
Nie do końca wiem co masz na myśli pisząc że dekoder "zamula". U mnie od pewnego czasu turbo rekorder z opóźnieniem reaguje na polecenia pilota i wydaje mi się że jest to związane nie z awarią dekodera a problemami technicznymi operatora. Jak wiesz przed paroma dniami coś im się posypało w systemie i ponoć walczą o przywrócenie stanu pierwotnego.


Jak w EPG naciskam klawisz nagraj, to symbol nagrywania zapala mi się po około 5 sekundach.
Jak to nie jest dla Ciebie zamulanie, to już nie wiem.
 
Do góry