Zmiana KD na rx 773+nad 350+?

krisl78

New member
Witam!
Nadszedł czas na zmiane mojego starego wysłuzonego zestawu KD z onkyo tx sr 503 z kolumnami m-audio na coś fajnieszego z mozliwością odsłuchu muzyki w trochę lepszej jakości, nie jestem audiofilem ani jakims wielkim znawcą tematu , chce złożyc ten zestaw do przyjemnego spedzania wolnego czasu .
Generalnie przymierzam się do kupna używanego nada c350 do stereo i podpiecie go pod yamahe rx 773 lub jakiegos innego ciekawego amplitunera z pre-outem, hdmi, możliwoscia odtwarzania flacow z usb i radiem internetowym .
Zestaw będzie stał w salonie z aneksem (30m2)
Nie wybrałem jeszcze kolumn, na początku będzie to zestaw stereo ale z czasem chce rozbudowac to do 5.1.
Jedyne kolumny jakie odsłuchałem z nadem to psb imagine x2t (model zastępujacy T6 tower ) i po odsłuchu idealnie pasuja do mojego klimatu.
Nie wykluczam używanego zestawu choć same kolumny wolałbym kupic nowe, nie jest to przesadzone.
Na sam początek chce kupić amplituner za około 1500zł, później kolumny w sumie nie chciałbym przekroczyć 2500zł za parę (niestety te psb to juz koszt 4600zł) i w miedzy czasie dokupić nada za około 1000zł, w późniejszym terminie bede inwestował w centrala i satelity, raczej bez suba.
Co sadzicie o moim wyborze i kierunku jaki sobie obrałem w wyborze tego sprzętu.
A moze macie dla mnie jakies ciekawsze propozycje które warto rozważyć?
W sumie największa zagadka i niewiadomą sa dla mnie kolumny. Gdyby te PSB były troszke tańsze to nie byłoby problemu z wyborem.

Doradźcie coś proszę
Z góry dzięki
Pozdrawiam
 

krisl78

New member
Generalnie nad ma być do stereo a yamaha ma ogarniac
kino domowe więc nie wiem w czym jest problem?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krisl78

New member
W sumie masz rację, z nada raczej nie zrezygnuje bo naprawde podoba mi sie w jaki sposób gra, jeżeli chodzi o yamahe rx 773 to wziałem ja pod uwagę ponieważ jest w rozsadnej cenie, ma pre out, ma też kilka innych funkcji na których mi zależy (nie wiem jak ona gra, sporo osob je poleca stad też mój typ) ale nie jestem zamkniety na inne marki, np z onkyo jestem bardzo zadowolony, szkoda że model 626 nie ma pre outa bo wtedy byłoby prościej, może starszy wyzszy model?.
A może polecicie coś używanego innej marki z fajnym stereo i tymi funkcjami na których mi zależy, czy jednak nie ma co się pchać w używany sprzet?.
Co do kolumn to na pewno umówie sie na odsłuch zensorów 7 i monitor audio bx6, rs6, ciekawe jak to bedzie grało z nadem?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry