zielone mroczki na ekranie lcd samsung

tomato

New member
Witam
zauważyłem na ekranie mojego lcd samsung dziwną rzecz... a chodzi mi o pionowy pas około 5-8 cm szeroki przechodzący przez ekran - pas ten jest z zielonych mroczków...
Problem polega na tym że jak oglądam tv a podłączony jest dekoder sd cyfry za pomocą euro złącza to po jakimś czasie na ekranie właśnie pojawia się zielony pas... najlepiej widziany na czarnym tle np na kanale którego nie posiadam. Może ktoś pomóc ? jest tak że jak wyciągnę euro z dekodera lub tv a potem podłączę to jest ok a za jakiś czas się to powtarza... zmieniłem kabel euro ale nic nie pomogło ! dziwne rzeczy się dzieją bo czasem jest dobrze np dziś jak wróciłem z pracy i teraz mam wł tv od kilku godzin żadne mroczki nie wyskoczyły... a wczoraj były i tak na zmiane.
Zastanawiam się czy to nie tv ale chyba nie bo jak na dvd leci film to nic sie takiego nie dzieje ! czy może coś się dzieje z dekoderem cyfry - jakis stary mediasat dostałem i może dlatego ? sam juz nie wiem... może ktoś wie o co chodzi ?

pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
jeśli byłoby z sygnału DVD to miałbyś się czym martwić, a tak Wymień tuner z wyjściem cyfrowym / wymiana kosztuje grosze/ i po kłopocie.
 
Do góry