Zestaw zintegrowany do ok. 3000zł

mayday29

New member
Witam!

Posiadam TV LCD Sharp 37 SA1 i potrzebuje teraz kina domowego do ok. 3000zł. Interesuje mnie jakiś zestaw integrowany z twardym dyskiem. Głównie będzie używany do oglądania filmów i słuchania muzyki do pokoju 4x5m. Moje typy to:
1. Pioneer LX01
2. Pioneer RCS-LX60D
3. Pionner RCS 606H
4. PHILIPS HTS 9800 W
5. Philips HTS 8100

Co o nich sądzie, a jeśli są jakieś inne lepsze to proszę o jakieś propozycję
 

Pablo1964

New member
Bez reklam
Zestawy zintegrowane nie nadają się do słuchania muzyki. Poszedłbym w stronę: nagrywarka + amplituner + pełnowymiarowe kolumny. Tylko, że wtedy przekraczasz budżet.
 

Pablo1964

New member
Bez reklam
Znacznie lepiej. Jeżeli więcej oglądasz filmów niż słuchasz muzyki, będzie całkiem dobrze. Dla pewności radziłbym jednak zabrać kilka ulubionych płyt na odsłuch przed zakupem. Skoncentruj się na tym, czy odpowiada Ci brzmienie w trybie stereo bo to będzie wąskim gardłem tego sprzętu.
 

mayday29

New member
Niestety ale nie mam tyle miejsca aby taki sprzęt i musze wybrać coś zintegrowanego także jaki byście mi doradzili najlepszy z nich
 

mayday29

New member
A co sądzicie o tym kinie domowy PHILIPS HTS 9800 W ? bo tu są głośniki tylnie bezprzewodowe i jeszcze nad takimi (chociaż są i tak duże głośniki )mógł bym się zastanowić + wybrać jaką nagrywarkę z HDD
 

Pablo1964

New member
Bez reklam
Koniecznie posłuchaj i będziesz wszystko wiedział. Jeżeli nie zależy Ci na jakosci dźwięku, to wygląda ładnie, można brać.
 

awujotka

New member
Bez reklam
U mnie w pokoju 4x5m to kino brzmi naprawde baaaaaardzo dobrze. Dźwiek jest czysty, efekty bardzo dobrze słyszalne. Głosniki nie są wcale bardzo duże, wszystkie są jednakowej wielkości. Bezprzewodowosc tylnych polega na tym, że dostajesz pudełko pod nazwa transmiter i do niego są podłączane tyły. Tak więc kableki idą od głośników do owego transmitera. U mnie stoi niewidoczny za łóżkiem:p Jak już kiedyś tutaj pisałam nt. tego zestawu - kolega stwierdził (a jest audiomaniakiem), że sub gra świetnie, lepiej niż u niego, a sprzęt to on ma naprawde dobry:p nie wiem, jak jest teraz z cenami (ja kupowałam przez neta), ale ostatnio w Electroworldzie był za 3200. pozdrawiam
 
Do góry