Zestaw za max 3k zeta (razem z kabelkami ) :-)

rcube

New member
Witam,

Od razu napisze że się nie znam :niewiem:

Zastosowanie:
- Muzyka (wszystkie gatunki) -> 33 %
- Filmy puszczone po hdmi z laptopa i ps3 (bluray) oraz odtwarzacz zintegrowany w tv -> 33%
- PS3 ->33%
Fakty:
- Pokój 20m^2
- Mieszkanie w bloku, chce żyć w zgodzie z sąsiadami
- Nie jestem audiofilem
Podpowiedź:
- raczej nie będę inwestował w sub i satelity w najbliższej przyszłości
Wymagania:
- ma to lepiej zagrać od jakiegokolwiek Pianocrata :eek:k:



Amplituner
Yamaha RX-V465
lub
Onkyo TX-SR577
??

Kolumny
Wharfedale Diamond 10.4
lub
Jamo S 506
lub
Jamo S 606 ***
???

*** - czytałem wasze opinie że nie jest łatwo te kolumny ustawić. Kolumny (szerokość s606 to 19 cm) będą miały miejsce w szerokości około od 60 do 70 cm . Takie są odległości od TV do ściany (70cm ) i od TV do stołu (60cm). Głębokość na jaką mogę sobie pozwolić to... max 55 cm od ściany czyli zostaje około 20 cm za plecami (głębokość s606 to 35 cm).


Pozdrawiam :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
w klasie cenowej zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest Onkyo 577 + Jamo 606. I możesz spać spokojnie. Tonsil to historia przebrzmiała.
Poczytaj o historii firmy to zobaczysz a jakiej jest kondycji rozwoju produkcji.
 

mkk1

New member
Kiki,
W warunkach opisanych przez założyciela wątku w ciemno obstawiam zwycięstwo Siest :) Jak dla mnie S606 do odtwarzania muzyki się po prostu nie nadawają ( no mooooże jakieś techno , ale i tak bas nie nadąży ) . I do tego jeszcze Onkyo 577 , po co ?
Rcube : idź gdzieś posłuchać , to sobie opinię wyrobisz sam :)
M
 

rcube

New member
No i.... z brak kasy (wyparowała :-D ) .... oraz pewnej okazji nabyłem :
Nową Yamaha RX-497 od kolegi po okazyjnej cenie oraz Heco Victa 500 po cenie normalnej :) Teraz jeszcze jakieś kabelki trzeba kupić :)
 
Do góry