zestaw Yamaha

cerpi

New member
Witajcie!
Mam zamiar kupic pierwszy w swoim zyciu zestaw kina domowego. Czytajac wiele o tym na forum zdecydowalem odrzucic "plastiki" i jednak zainwestowac wiecej pieniazkow w "drewno" (wiedzac ze na pewno nie bede zalowal) :) Zwracam sie wiec do Was z pytaniem: czy taki zestaw do filmow w 70% i muzyki w 30% bedzie dobry? (pokoj ok 20m2)
Wszystko Yamaha:
RX-V461
DVD-S661
i kolumny NS-8900 + NSP8900
Docelowo w przyszlosci sub... Budzet mam ograniczony do 3 - 3,5 tys zl i akurat za 3,4 tys moge taki zestaw kupic . Warto?
Pozdrawiam serdecznie...
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Co do ceny pogadaj z Blackninją. Warto byoby dorzucić do amplitunera 661. W kinie sprawdza się naprawdę dobrze. Generalnie Yamaha dobrze sprawdza się w kinie.

ArtS :)
 

DraxDraco

New member
Witam!
Mam podobny dylemat co kolega cerpi.
Zakładając, że nabędzie się Ampka Y661 + YDVD661 jakie polecalibyście kolumny?
Czy Yamahy są dobre bo dobrze zgrywaja się z Yamahą?
Sam zastanawiałem się jeszcze nad Jamo (E680+E6CEN+E600) lub JBL Balboa.
Pozdrawiam Drax
ps Pokój ok 24m, muza to rock i metal
 

cerpi

New member
Dziekuje Wam za rady:) Na odtwarzacz i kolumny jestem zdecydowany juz prawie w 100% - ale namieszaliscie mi troche w kwestii amplitunera :) Rozumiem ze RX-V661 bedzie lepszy - ale tu pojawia sie problem budzetu (w moim przypadku dosyc mocno ograniczony i baaardzo ciezko mi bedzie go przekroczyc. Czy 461 nie poradzi sobie z tymi kolumnami? W zdecydowanej wiekszosci czasu bedzie ten zestaw sluzyl do kina i tv. Czasami tylko jakas muzyka - w przewazajacej czesci elektroniczna. Nie mam wymagan ogromnych, nie musi to grac bardzo glosno - tym bardziej ze mieszkam w bloku i "raczej" nie bede wykorzystywal pelnej mocy ;). Sluchalem jak gra to wszystko razem i zastrzezen nie mialem. No ale audofilem nie jestem :D
Pozdrawiam!
 
Ostatnia edycja:
Do góry