Zestaw yamaha rx-v771+mr6+mr1+mr center

mw88

New member
Witam,***

Od 5 lat posiadamy zestaw:***

Amplituner Yamaha rx-v771, 2x Kolimny Monitor Audio MR6, MR1, MR center.

Obecnie zestaw stoi w otwartym salonie. Chciałem zapytać jak ten zestaw wygląda na dzisiejszy sprzęt który jest w sprzedaży? Czy warto coś wymienić, dołożyć?***
 

mors111

Active member
Bez reklam
jak nie masz specjalnych wymagań , to całkiem spoko sprzęt , sam mam starszego Onkyo 609 i nie zamierzam wymieniać
 

mw88

New member
Dobry sprzęt. Jak CI pasuje brzmieniowo to nie ma co zmieniać.


Dzięki. Sprzęt był zamawiany u Ciebie.

Posiadam ten zestaw 5lat a mam wrażenie że może grać dużo lepiej.
Nie umiem wykorzystać jego potencjału. Najczęściej mam włączona funkcje pure direct a w ustawieniach telewizora dolby digital. Czas to oglądamy netflixa
 

mors111

Active member
Bez reklam
w pure direct zawsze gra płasko , a ja stereo już od dawna tak słucham na swoim Onkyo i dobrymi kolumnami , dynamika jest na wystarczającym poziomie

nie rozumiem tylko u Ciebie jednego , masz system 5.1 a oglądasz w stereo w direct ? marne rozwiązanie

włącz 5.1 dokup suba , poczujesz moc tego zestawu , lub tak zmień ustawienia , że nie masz suba i bas pójdzie na fronty , nie powinno być źle , u mnie działa to bardzo dobrze
 

mw88

New member
w pure direct zawsze gra płasko , a ja stereo już od dawna tak słucham na swoim Onkyo i dobrymi kolumnami , dynamika jest na wystarczającym poziomie

nie rozumiem tylko u Ciebie jednego , masz system 5.1 a oglądasz w stereo w direct ? marne rozwiązanie

włącz 5.1 dokup suba , poczujesz moc tego zestawu , lub tak zmień ustawienia , że nie masz suba i bas pójdzie na fronty , nie powinno być źle , u mnie działa to bardzo dobrze

W ustawieniach tv jeśli włączę dolby digital lub DTS Neo 2.5 to grają wszystkie głośniki. Z tego co wiem PURE DIRECT to oryginalny dźwięk który omija wszystkie przetworniki. Jeśli program jest nadawany w 5.1 to w amplitunwrze widzę że wszystkie głośniki są aktywne.

Chyba że się mylę.
 
Do góry