Zestaw Stereo - cena a jakosc

Math

New member
Witam wszystkich serdecznie :)

Mam przyznam szczerze niemaly problem bo od dluzszego czasu nic innego nie robie tylko szukam jakiegos fajnego zestawu grajacego za rozsadne pieniadze ale jesli juz cos mi sie spodoba to niestety wykracza poza mozliwosci finansowe ale do rzeczy!!

Poszukuje zestawu stereo (amplituner, odtwarzacz, kolumny) w okolicach 1500-2000 PLN

Pokoj okolo 15-20 m^, nie jestem melomanem wiec nie zalezy mi az tak bardzo na wysokiej jakosci gdyz zdaje sobie sprawe ze za ta kwote nie moge wymagac nie wiadomo czego ?!

Jedna bardzo wazna rzecz ktora utrudnia mi poszukiwania to fakt ze na wiekszosci forow i portalach specjalistycznych podawane sa ceny i propozycje sprzetu lub jego czesci uzywanych a mnie interesuje tylko zakup sprzetu nowego z pewnyhc okreslonych powodow !!!!!!!!

Bede wdzieczny za pomoc przy wyborze zestawu
 

rafal735r

New member
a mnie interesuje tylko zakup sprzetu nowego z pewnyhc okreslonych powodow !!!!!!!!
Na przyklad?

Z nowych za ta kase kupisz jakies badziewie. Nie oszukujmy sie. Nawet jesli chodzi o uzywki bedzie trzeba sie dobrze nameczyc zeby cos znalezdz. W takim przypadku w gre wchodza tylko jakies gotowe zestawy.
 
Do góry