Zestaw na 27m2 + 9m2 (aneks)

dziki12

New member
Witam,
wiem, że tematów o zestawy kolumn do KD jest bardzo dużo więc proszę nie krzyczeć na mnie od razu :) Szukałem podobnego wątku ale niestety nie znalazłem, być może nieumiejętnie "zadawałem" pytania :)

Teraz do rzeczy, problem mam tego typu, że chciałbym wybrać jakiś zestaw do salonu który ma 6x4,5 + 9m2 aneksu kuchennego umieszczonego z boku salonu. Początkowo przymierzałem się do Jamo s606 i już nawet byłem na odsłuchu i powiem, że podobał mi się dźwięk jaki one wydają, ale zasmucił mnie sposób umiejscowienia głośnika niskotonowego. I tu właśnie zwracam się do Was o pomoc. W związku z tym, że nie mam możliwości ustawienia kolumn z taką konstrukcją, ponieważ jeden głośnik musi stać w narożniku, czyli z jednej strony ma ścianę a z drugiej strony ma półkę która jest długości ok 3,5m pomiędzy którą będą znajdowały się właśnie głośniki. Więc technicznie nie mam możliwości postawienia takich konstrukcji :)

Pytanie: Co polecacie w zamian tych S606?

Dodam, że jeśli chodzi o przedział cenowy to właśnie coś w okolicach tych Jamo, więc raczej nie interesują mnie odpowiedzi typu dozbieraj ileś i kup .. itd. Co do oczekiwań to 60/40 (KD/muzyka), gusta muzyczne mam różne i lubię posłuchać każdej muzyki z przewagą na rock, pop, zestaw musi być na tyle sprawny, aby czasami pograł głośniej a czasami aby delikatnie sączyła się z niego muzyka i wszystko musi być czytelne i klarowne. Jeśli chodzi o sprzęt który będzie to zasilał to prawdopodobnie wybór padnie na HK serii 2.

Mam nadzieję, że pomożecie koledze :) w problemie i nie zostanę zasypany wątkami nic nie wnoszącymi do tematu. A jeśli ktoś widział podobny temat to po prostu poproszę o linka :)

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry