Zestaw MINI

artech

New member
Witam

Chciałbym zakupić zestaw stereo w formacie MINI. Tzn. sama elektronika może być "normalnej" wielkości, jednak kolumny wielkością coś jak w Pianocraft 940 lub MCS-1330 (mogą być trochę większe, ale będą stały na meblach na wysokości uszu tak jak się siedzi na kanapie). Prosze o podpowiedź co wybrać, osobne klocki czy może jednak gotowy zestaw MINI (nie koniecznie Yamaha), a może MINI + subwoofer? Zestaw ma służyć do słuchania mieszanej muzyki, jednak najlepiej jakby był zestrojony pod gatunki Rockowe (musi być słychać gitarę i czuć perkusję). Pomieszczenie to salon 20m2 (to ma być strefa odsłuchu) połączony z jadalnią 15m2. Nie zależy mi na tym żeby było super głośno, raczej dobra jakość przy średniej głośności. Budżet w okolicach ceny tych zestawów które wymieniłem.

Pozdrawiam
Artur
 

artech

New member
No i właśnie w tym tkwi problem. Ja nie pytam co zagra lepiej, osobne klocki czy gotowy zestaw, bo to jest jasne. Ja proszę o podpowiedź co lepiej kupić w tej cenie (ok.3 tys.zł) i koniecznie z małymi głośnikami. Jeśli zestaw MINI, bo klocki droższe, to który? To może jeszcze drugie pytanie: jaki trzeba mieć budżet na klocki w formacie MINI żeby był sens kupić zamiast np. Pianocrafta?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

edi7777

Member
Za 3 tysiące to już spokojnie kupisz lepsze zestaw - jak napisałeś pianocraft to myślałem o sprzęcie za około połowę tej kwoty. Nie znam się na głośnikach za bardzo ale w ciemno mogę podać np. zestaw Kef q300 i wzmacniacz Cambrodge Audio Azur 340 z działu sprzedam na forum. Ale pewnie znajdziesz coś grającego jeszcze lepiej, może nawet za niższą cenę jak się znawcy małych kolumn odezwą:p
 
Do góry