Zestaw Marantz seria 6003 - jakie kolumny?

marantz6003

New member
Witam,

Stałem się szczęśliwym posiadaczem (bardzo okazyjnie:) ) powyższego zestawu (wzmak, CD i tuner). Teraz mam do tego podpięte jakieś stare klocki z mini wieży... oczywiście mam zamiar to zmienić. Chodzi o porządne stereo. Pokój ok 28m2 otwarty na przedpokój, muzyka to głównie rock, elektroniczna, sporo radia i 10% filmy (muza absolutnie najważniejsza). Budżet ok 3k.
Niestety mam małe możliwości odłsuchu (mała miejscowość i mało czasu), stąd prośba o podpowiedź, co z tym zestawem zagra dobrze, a czego nie warto brać pod uwagę. Wybrane klocki postaram się w miarę możliwości "gdzieś" odsłuchać, na ślepo na pewno nie kupię, ale muszę wiedzieć - co warto podłączyć pod mój zestawik.

takie są typy moje... po teoretycznym przygotowaniu z róznych forów - jakoś nie po polski brzmi te forów:)

1. Acoustic Energy - AELITE 3
2. Monitr Audio BX6
3. KLIPSCH SYNERGY F3

Pomóżcie :) !!!
 

marantz6003

New member
Jak głośno... w związku, że ja już nie kawaler, a i dzieci się dwoje dorobiłem, to nie mam często okazji "dać czadu", więc raczej ciszej niż głośniej :)
 

marantz6003

New member
coś jeszcze, jakieś klocki... to bym poszukał miejsca do odsłuchu w naszej stolicy? aaa.. i przy okazji może znacie jakieś dobre i tanie źródło, gdzie można owe głosniki kupić ? :)
 
Do góry