Zestaw kolumn 7.1 - do 8 tys - co polecacie

Jakie głośniki 7.1


  • Total voters
    0

ach1973

New member
Zestaw 7.1 , mam dylemat pomiędzy JBL Studio a Klipsch Synergy , a może coś jeszcze innego ,
Amplituner Onkyo 906 , pomieszczenie około 35 metrów. Budżet ok 8 tys.
 

d@miano

New member
Klipsch RF-82 Set 5.0 (RF-82II+RC-62II+RB-61II) od blackninja, który ma REWELACYJNĄ cenę + JBL ES250PW sub i masz MEGA MASAKRĘ w kinie i nie potrzeba Ci 7.1, bo w tej konfiguracji będzie KOSMOS! ;) Jak masz gotówkę i chcesz mieś REWELACYJNE kino i stereo to pisz do Niego i zamawiaj.
Za 8 koła masz zestaw 5.1 i jeszcze Ci na kable zostanie :)
 

maniekn274

New member
Bez reklam
myślę że jak na klipsch się zdecydujesz to rf62 ci styknie i jbl250pw i wypas masz
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

d@miano

New member
Na 35m2 i w takiej cenie jaką ma w tej chwili blackninja za Set to RF-82II.
Nic tylko kupować i delektować się kinem. Ja gdyby były w kolorze czarnym i miałbym już dzisiaj gotówkę w ręce to nie wiem czy bym się nie skusił. Choć wolałbym na tył RS-52. Z tym, że musiałbym jeszcze kombinować z kasą na ampli ;) Dlatego jeszcze się wstrzymuję, ale w najbliższym czasie liczę na podobną promocję i wtedy... spełni się moje marzenie ;)
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Jeśli lubisz mocne i dynamiczne brzmienie, ze świetnym basem, to zobacz jeszcze Paradigm Monitor 11 v.7. Jak dla mnie lepiej zagrają niż Klipsch serii Synergy. Oczywiście są droższe, ale brzmienie zrekompensuje wydatek.
 

max720

Banned
Miałem SET Klipsch RF 62II , RC 62II i RS 52II grało to HK 360 na 25m2
Powiem krótko - MIAZGA :)

Polecam w 100% .

Potem za ostro poszedłem w stereo i to był koniec przygody z KD , ale chętnie bym powrócił dla tych koncertów :)
 
Do góry