zestaw kina domowego sony

ralotm

New member
Witam

Dzis w rtv euro agd testowalem rozne zestawy kin do 1500 zl i to chyba najbardziej przypadlo mi do gustu co o tym sadzicie Sony BDV-E4100
 

ralotm

New member
mam pytanie: czy jesli do TV mam podlaczony dekoder z nc + przez hdmi, to czy przez zlacze optyczne bedzie to kino domowe otwarzalo dzwiek 5.1 ?

mam jeszcze jedno glupie pytanie jesli blu ray posiada 1 WYJSCIE hdmi to nie podlacze tv pod nie? czym sie rozni wejscie od wyjscia hdmi
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wyjście hdmi, jak sama nazwa wskazuje to nic innego jak wyprowadzenie sygnału na zewnętrzne urządzenie, np. na TV. Wejście natomiast to wprowadzenie sygnału, czyli jak masz zestaw "All in One" to wpinasz do niego np. konsole. Dobrze jak urządzenie ma dużo wejść, w takim przypadku możesz tam wpinac wszystkie urządzenia (kablem hdmi) a wyprowadzić jednym kablem (także hdmi) na tv.
 

ralotm

New member
nie chciałem otwierać nowego tematu, jaka karte dzwiekowa kupic zeby polaczyc komputer z tym kinem i zeby byl dobry efekt 5.1 i jakim kablem ? kolejne pytanie jak zrobic napisy zeby byly polskie znaki z usb ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry