zestaw kina domowego do 4500 zł

enduro

New member
Witam,
chciałbym kupić zestaw kina domowego (tylko amplituner i zestaw kolumn) do 4500-5000 zł. Sprzęt będzie przeznaczony w 70% do słuchania muzyki (soul, rock, house) i w 30% do oglądania filmów. Zestaw będzie stał w pokoju 18 m2. Myślałem o zakupie amplitunera Onkyo TXSR607, ale nie mam pojęcia jakie kolumny do niego dobrać, żeby ładnie zagrały i żebym cenowo się wyrobił (w miarę:)). Co byście polecili? Może coś całkowicie innego?
Dzięki za odpowiedzi.
Piotrek
 

florek66

New member
jesli ampli bedzie sluzyl tobie glownie do sluchania muzy sklanialbym sie ku henkowi 255,fajnie gra,a i menu proste jak w telefonach Nokii.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Proste i przejrzyste.

p1000024u.jpg
 

enduro

New member
florek66 napisał:
jesli ampli bedzie sluzyl tobie glownie do sluchania muzy sklanialbym sie ku henkowi 255,fajnie gra,a i menu proste jak w telefonach Nokii.

Dzięki florek66!!!. Posłuchałem Twojej rady i przeczytawszy ton różnych tematów na forach zrezygnowałem z Onkyo. Waham się jeszcze między HK AV 255 a Yamaha RX V765. Może moglbyście powiedzieć, który ładniej zagra z kolumnami Jamo S 606 HCS 3?
Piotrek
 

florek66

New member
nie wiem ile ta yamaha kosztuje i jak hula,ale osobiscie z czysta swiadomoscia przesiadlem sie z pani yamahy na pana henia 255,a jesli zalezy tobie na dobrej muzie to nie pchaj sie w drogi tylko budzetowy normalny ampli,dokup wzmacniacz i bedzie lala.Chociaz mysle sobie,ze HK milo cie zaskoczy.
 

florek66

New member
Co do kolumn dosc fajnie graja(odsluch na HK255) infinity beta 40,a jeszcze lepiej o klase lepiej Heco Metas 500,po prostu super.Cena za wystawowe kolumienki w W-wie byla 1100-1200 za sztuke. Obecnie nastepca Metasow sa Celany ,ale cena hmm...
 
Do góry