Zestaw Kina domowego 5.1 + TV

Khorne

New member
Witam wszystkich serdecznie, to mój pierwszy post na tym forum. Mniemam jednak że potraktujecie go poważnie i pomożecie mi w wyborze :)

Chciałbym kupić sobie zestaw kina domowego 5.1 wraz z telewizorem.
Pokój w którym znajdować miałby się sprzet ma powierzchnie około 30m2.
Odległość do miejsca oglądania od telewizora wynosi 4,2m.

Chciałbym aby kino i TV było jednego producenta.
Telewizor : LED 46-47 cali najlepiej z WiFi i DNLA.

Kino domowe: najlepiej typowe 5.1 bez emplitunera, nie musi grać głośno - sąsiedzi przez ścianę :/
Najważniejszą dla mnie rzeczą jest aby odtwarzacz BD odtwarzał pliki MKV o dużej pojemności czyli pliki NTFS, oraz napisów SRT i txt - mam dość pokaźną kolekcję na dysku.

Lubimy sibie z żoną obejżeć wieczorkiem film w dobrej jakości z niezłym dziękiem obejżeć, jesteśmy zwykłimi użytkownikami i nie potrzeba nam wypasów :)

Miałem na oku taki zestaw ale wyczytałem gdzieś o problemach z plikami MKV i napisami.
SONY KDL-46EX711 + Sony BDV-E870

Nie jestem specjalistą w tej branży tak więc proszę was o radę i podpowiedź.
Mój budżet na ten zestawik to około 6500-7000 zł.
 

Khorne

New member
VAT dzięki za podpowiedz przemyślę tą sprawę, 50 cali to dużo. Przymierzałem już w tym pomiesczeniu 46 cali sharpa LEDa i właśnie taki mi pasował.

Może jakiś zestaw samsunga ? Podbno BD samsunga dają sobie świetnie radę z MKV a TV jakieś się dobierze.

Chodziło mi o jednego producenta ze względu na obsługe jednym pilotem, jeżeli znacie jakieś ciekawe inne połączenie nie konicznie jednej marki to prosze o podpowiedź.
 
Do góry