ZESTAW KINA 4-5k

Mrgumabalono

New member
Witam nadszedł czas że mogę napisać ten wątek i prosić was o pomoc w wyborze kina domowego. Do tej pory użytkowałem kino samsunga(plastikowe) i chcial bym wymienić go na coś "normalnego". Sprzęt będzie działał w pokoju około 18m2. Zależy mi głownie na efektach filmowych, sprzęt będzie głownie wykorzystywany do filmów i oglądania TV. Cena w której chciałbym sie zmiescić to max 5k za cały komplet czyli 5+1 i ampli. Nie byłem nigdy na odsluchach takich sprzętów. Jest taka możliwość bo mam salon niedaleko ale chcial bym pojsc tam z jakimiś typami ampli i głośnikow. Nie chce zeby sprzedawca wcisnął mi to co mu nie schodzi...I dlatego prosze was o pomoc w wyborze sprzętu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Muzyki nie będziesz słuchał w ogóle?
Masz miejsce na stojące kolumny czy wiszące?
Jaki kolor ?
 

Mrgumabalono

New member
Muzyka będzie leciala okazjonalnie, ale chyba jak kupie zestaw do KD to piosenke da sie odsluchać?
Sciana ma 4,4m po srodku 55ST60(czyli 139cm) więc miejsca troszke zostanie.
Kolor to chyba machoń, ciemny brąz ( tu kwestia jest do ustalenia).
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To do takich potrzeb :
Harman AVR 260 + Dali Concept
Denon AVR 2113 + Monitor Audio BR
 

Mrgumabalono

New member
I niestety nie odsłucham sobie tych zestawów gdyż nie ma ich w salonie :( Pan ma mi wysłać ofertę na maila z tego co mają...
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co do zakupów to pogadaj z naszym forumowy magikiem blackninją. Świetne ceny, profesjonalny salon. Masa ludzi robi u niego zakupy i są mega zadowoleni z cen i profesjonalności :)
 
Do góry