Zestaw do 3-4k chwilowo 2.0 lub 2.1

Sir Przemcio

New member
Witam.

Szukamy z żoną zestawu ampli plus kolumny... na razie tylko frontowe ewentualnie z subem...

Sprzet bedzie podpiety pod TV Samsung PS50C6500, odtwarzacz BluRay (jeszcze nie wybrany), dekoder n-ki, i lapka.

Mamy do wydania max 4k zl i jest to kwota nieprzekraczalna.

Sprzet bedzie wykorzystywany do:
70% muzyka
30% filmy

Co do muzyki ja slucham glownie drum`n`bass, house, hh od czasu do czasu też rocka glownie Steve Vai. Zona slucha muzy glownie z vivy czyli roznej zas corka.... piosenek z Akademii Pana Kleksa...

zeby nie bylo tak kolorowo i latwo jest pewien problem....

fronty musza sie zmiescic w szczelinach pomiedzy witrynka, szafką rtv z jednej strony a szafka rtv i sciana z drugiej. Szczeliny te maja ok 40cm szerokosci. W gre wchodzi tez powieszenie kolumn po bokach tv.

Czekam na jakies ciekawe propozycje a w razie pytan sluze pomoca.

Pozdrawiam
 

Sir Przemcio

New member
Dzieki kiki za podpowiedz. A ktora serie dokladniej polecasz tych kolumn??? Bo zonie przypadly do gustu... mozesz sie ze mna podzielic wrazeniami z odsluchu? Z ktorym z tych ampli je konfigurowales?

Pozdrawiam
 

Sir Przemcio

New member
Witam po krótkiej przerwie...

W tym tygodniu oglądałem z żoną ampli i na chwilę obecną nr 1 dla nas jest Marantz SR 5005 mieliśmy możliwość odsłuchać go z frontami Klipsch RF-52 i brzmienie tego zestawu było całkiem fajne....

Jakie inne kolumny polecalibyście do tego ampli???

Budżet na fronty to max 2300zl.

Czekam na propozycje.
 

djhiq

New member
Kolego w tej kasie kupisz sobie JBL studio 190 (musisz napisać do blackninja w tej sprawie to jeszcze na flaszkę do oblewania zakupu ci zostanie). Jeżeli słuchałeś tylko klipscha to szkoda bo nie masz porównania z niczym innym. Klipsche chyba nie do waszej preferencji muzycznej ale czemu nie
 

Sir Przemcio

New member
djhig akurat mieliśmy wolne 30 min i taki zestaw był podłączony więc chwilkę posłuchaliśmy sobie... Czytałem tutaj na forum że JBL mają bardziej mięsisty bass a moja żona nie jest zwolennikiem basu... Wstępnie mysleliśmy jeszcze by odsłuchac zestaw 5.0 Ferguson Dream Tower a także Wharfedale Diamond 10.7.

Tak szczerze to chcemy dobrze rozeznac sie w rynku i dopiero podjąć decyzję.
 
Do góry