Zestaw Denona 4306/3930 i ... ???

MarKo_wawa

New member
Witam All,

Wlasnie dojrzewam do zakupu zestawu Denon'a AVR-4306 + DVD3930, co myslicie o takim zestawie, gralo bedzie kino/muzyka - 65/35.
Pokoj ok 22-25m2, Plazma Pioneer'a PDP-436XDE (nie wiem co jeszcze napisac, co jest wazne przy doborze sprzetu :confused: )
Chcialbym, by sprzecik troche pochodzil ;) czytaj: byl przyszlosciowy, jak najmniej awaryjny ;) , latwy w obsludze, z dobrym dzwiekiem (lubie muzyke klasyczna, musicale, filmy muzyczne, kino z dobrymi efektami )
Jakie kolumny polecacie do ww. :confused:
Czy ewentualnie mozecie polecic miejsce zakupu :confused:

Bede wdzieczny za wszelkie sugestie i porady :)

Pozdrawiam :cool:
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
Sprzęcik to sobie miodzio wybrałeś Kolego. Na pewno będziesz zadowolony. Co do kolumn - zależy jakiej muzy słuchasz. Jeżeli lubisz detaliczność, wypełnioną średnicę i piękną, szczegółową góre - polecam KEFy iQ9 lub iQ7 (sam użytkuję) +iQ6c+iQ1+Sub 2500. Jeżeli wolisz bardziej kino i solidniejszy dół - spróbuj posłuchac zestawów JBL.
 

piguła

New member
Mam DVD 3930 spięty z 42PV600 kablem QED HDMI-P.
Gra to bajecznie,ale myślę ,że aby wydobyć wszystko co najlepsze z tego dvd to potrzebujesz wyświetlacz full hd.On przy 720p to się męczy.
Stereo jest troszkę lepsze od HK HD 970(głębszy,i lepiej kontrolowany bas).
Ten AVR 4306 to już wkrótce powinien być zastąpiony AVR 4307.Tak myślę patrząc na inne modele Denona.
 

wlodek1001

New member
czy jest sens wydawac tyle kasy? przy tak niewielkim pokoju i tak nie wykorzystasz możliwości tego sprzętu odsłuchowo,proponuje zacząć od dobrych kolumn, postęp technologiczny jest tu znacznie wolniejszy,ograniczenie też niesie nasze ucho
 
Do góry