Zestaw Amp - Kolumny - Blue Ray 5K

Nazdaq

New member
Witam

Prosze mi pomoc w wybraniu odpowiedniego zestawu do TV + PS4 + Filmy Blue Ray.
Szukam cos do max 5 000 PLN. + - 500 PLN

Zestaw 5.1 badz 2.1

Marki Yamaha, HK, Denon.

Thanks
 

Nazdaq

New member
Hi, jasne!

Glownie mi chodzi o TV. Muzyka tez jest jednak wazna, rodzaj ... hmmm... to wszystko, od Rock po Klasyke.
Metraz 30m2.

Z tego powodu, ze za kanapa mam juz jadalnie, prosze o propozycje zestawu 2.1 (lub 2.0 jesli nic innego sie nie znajdzie)

Chcialbym jednak, by do amp byla mozliwosc podlacznie zestawu 5.1, jesli w przyszlosci bym zmienil mieszkanie.

Thanks za pomoc
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
W tym budżecie lepiej by było na początek zacząć od zestawu 2.0 lub 2.1 i potem rozbudowywać zestaw. W tej sposób będziesz miał lepszy jakościowo. Z amplitunerów polecę Ci Marantza 5007. Mam go i jestem zadowolony. To dobre, mocne i uniwersalne urządzenie z niezłym torem stereo. Na wyposażeniu ma też wszystko co potrzeba. Jako alternatywę rozważ Harmana avr370, Yamahę 773/775. Z kolumn zobacz Monitor Audio BX6, Dali Zensor 7, Roth Audio Oli RA4, Melodika BL40, Paradigm Monitor 9 v.7, Klipsch RF-62. Jak zawsze polecam odsłuch.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Posluchaj jeszcze cos np z onkyo - 626,727 i z denona np X 2000. W roku wszystkie sie sprawdza kwestia upodobania dziweku ( oczywiscie patrzac ze to sa amplitunery KD ) ,a klasyka jesli chodzi Ci o prawdziwa muzyke klasyczna ( bo nie wiem co masz na mysli ) to tak naprawde zaden amplituner tej klasy nie zagra dobrze czy nawet przyzwoicie..
 
Do góry