Zestaw 5.0 kina domowego

MrVox

New member
Witam, mam problem z wybraniem kina domowego do domu. Pokój w którym chcę je postawić to 40m2. Na kolumny mogę wydać max 8000zł nie licząc amplitunera .Zestaw, który wstępnie wybrałem to Klipsch KF-28 + KC-25 + KB-15. Amplituner to Onkyo tx-nr818. Jestem otwarty na wasze propozycje. Nie jestem audiofilem lecz chcę aby brzmiało to dobrze a w razie potrzeby mogło zatrząść fotelem. Jest to moje pierwsze kino domowe. Dzięki za posty
 

MrVox

New member
A co sądzicie o kolumnach z serii Focal Chorus 700, widziałem je za 7400zł.

Dokładnie to te:
Zestaw 5.0 Chorus 700: 726 V, 706 V, CC 700 V
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

MrVox

New member
Uważam, że kf są ładniejsze. Sprzedawca z mediamarkt powiedział mi, że kolumny bez br z przodu nie będą odpowiednie
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
A to niby dlaczego nie bedą odpowiednie? Jeżeli tylko odsuniesz je od ściany na odpowiednią odległośc, to jakie ma znaczenie czy to przedni czy tylni BR? Zaletą przedniego jest tylko to że można je ciut bardziej do ściany dosunąć, więc kupują je ludzie którzy nie mają zbytnio miejsca, ale Ty masz przecież 40mkw.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Niestety Focal Chorus nie słuchałem, więc nie będę się wypowiadał. Poczytaj w necie albo najlepiej porównaj z Klipsch i Paradigm, tylko jak Klipsch to lepiej RF.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Z tego sklepu żaden ;)
Chodzi o to, że towar nie pochodzi z polskiej dystrybucji, nie masz polskiej gwarancji, wiec ewentualnych napraw dokonuje pan Józek w garażu. Było już o tym sklepie sporo.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Co do cen napisz do blackninja. Ma sprzęt od polskich dystrybutorów i w dobrych cenach. Moim faworytem jest Paradigm Monitor 11 v 7.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Zgadza się. Dużo jest niepochlebnych opinii o tym sklepie, ale ludzie dają się nabrać na niższą cenę. Tylko że u Blackninja jest ona jeszcze niższa:) RTVmax jako jedyny w Łodzi zaoferował mi odsłuch za opłatą. Podziękowałem, i znalazłem 4 inne salony gdzie posłuchalem za darmo.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
jak kiedyś się pytałem, to kazda para kolumn odsłuch po 20 zł, a kazda elektronika chyba 50, nie pamiętam. :D a w Łodzi jest tyle fajnych sklepów.
 

MrVox

New member
Rozumiem, wybiorę chyba te klipschy rf-82, w przyszłości może jeszcze do tego jakiś sub.

Jest to ktoś zaufany?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Witam, mam problem z wybraniem kina domowego do domu. Pokój w którym chcę je postawić to 40m2. Na kolumny mogę wydać max 8000zł nie licząc amplitunera .Zestaw, który wstępnie wybrałem to Klipsch KF-28 + KC-25 + KB-15. Amplituner to Onkyo tx-nr818. Jestem otwarty na wasze propozycje. Nie jestem audiofilem lecz chcę aby brzmiało to dobrze a w razie potrzeby mogło zatrząść fotelem. Jest to moje pierwsze kino domowe. Dzięki za posty
Popatrz na Studio 290, nowe i jeszcze łądniejsze, co do mocy to spokojnie sobie poradzą z tym pomieszczeniem.
 
Do góry