zestaw 5.0 do 800 pln?

etomk

New member
Witam!
w tzw. miedzyczasie zmienila mi sie koncepcja na naglosnienie pokoju. poczatkowo zestaw kina domowego mial byc ale teraz postanowilem wykorzystac stary "piecyk" technicsa sa ax 540 i odtwarzacz pionka DV 585A z dekoderem dzwieku 5.1. poszukuje teraz zestawu kolumn 5.0 bez suba w cenie do 800 pln (w sklepie inernetowym). na mocy szczegolnie mi nie zalezy. czy ktos posiada cos sprawdzonego?
moze tym razem ktos odpisze ...
pozdrawiam:roll:
 

etomk

New member
a moze najpierw 3.0

dzieki. na pewno wezme to pod uwage tym bardziej ze znalazlem w necie test tego zestawu.
mam jednak dalsze pytania. jezeli chcialbym stopniowo rozbudowywac zestaw 5.0, wtedy moglbym sobie pozwoic na troche lepsza jakosc glosnikow to z punktu widzenia kina domowego lepiej kupic dwa glosniki frontowe a potem dokupic zestaw 3.0 (moze nawet i tej samej firmy), czy tez kupic zestaw 2.0 plus centralny (zeby miec 3D) czy tez lepiej w ogole sprzet lepszej klasy kupowac na raty, tzn najpierw 3 glosniki z zestawu danej firmy a potem dokupic jeszcze tylne?
sklaniam sie ku zakupowi 2 frontow i centrala do 800 pln, a potem kiedys surroundow. prosze wiec ew. o rade odnosnie takiego poczatkowego zestawu.
ps. za zlozonosc i byc moze drobiazgowosc z gory przepraszam
pzdr8)
 

xclone

Klub HDTV.com.pl
VIP
na moje ( i ja tak zrobiłem) - kupić zestaw tani, później wymienić na drogi..
kiedys zrobiłem tak, jak proponujesz - kupiłem fajne fronty, krótko później central.. dalej miałem dołek finansowy i minęło trochę czasu zanim mogłem kupić tyły.. jak się okazało, było to zbyt długo, bo producent wprowadził nowe serie, a wycofał stare.. :/ pozostało się zeźlić i sprzedać wszystko za marne grosze..

co do samego tematu - to może zestaw Jamo PJ ? używany, ale prawie jak nowy.. jeśli jesteś zainteresowany - pisz na gg (1902158 ) lub PW..
 

etomk

New member
chyba bede sie decydowal na polecone rubicony rp 26, na poczatek kupie fronty, zeby stereo bylo, zastanowie sie ew. nad centralem bo niedrogi. jezeli ktos moze mi na priva wskazac sprawdzony sklep (z calej gamy rubicona w gre wchodzi jedynie kolor czarny) bede wdzieczny. na ceneo komplet 5.0 widzialem za 990 pln.
jezeli jednak ktos m inny pomysl an rozwiazanie mojego "problemu" to chetnie poczytam...:cool:
hmmm zaczalem szukac ofert na same fronty rp 26 i wychodzi 840 pln podczas gdy cena calego zestawu rp 26 sfc - 990 (5.0). tak juz jest?
 
Ostatnia edycja:

etomk

New member
korektor graficzny

jeszcze dwa pytania. czy w tym ukladzie zmienia cos fakt ze do opisanego wczesniej sprzetu posidam jeszcze antyczny korektor graficzny technicsa SH Z2000? jak sie ma jego podlaczenie (2 kanaly) do 5.0? lepiej odlaczyc?
a poza tym bede musial poszukac na rynku mniejszych (rozmiarowo) glosnikow niz polecane rp 26. w sobote wstawiono mi meble i glosniki musza stac na szafce telwizyjnej (szer.2 m, wys.45cm), posrodku plazma pv80, sprzet rtv w szafce. zona wykluczyla metrowe glosniki stojace jeszcze na szafce. oobok szafki miejsca brak. poszukuje zatem cos w jakosci rp 26 ale wysokie na 50 cm, moze troche wiecej...
podpowiedzcie prosze.:)
ps. w sumie pytan wyszlo troche wiecej...
 
Do góry