Zestaw 2.0 z możliwością późniejszej rozbudowy do 5.1 [3000 zł]

czopas

New member
Witam wszystkich,

Planuję zakup zestawu kina domowego 5.1 jednak na raty. Najpierw zestaw 2.0 a w późniejszym czasie resztę głośników plus subwoofer. Po pierwsze czy w ogóle taki pomysł ma sens ?

Plan pokoju w którym będzie sprzęt i proponowane przeze mnie ustawienie głośników pod poniższym adresem. Nie ma póki co subwoofera ale jego na razie nie będziemy przecież kupować.

Kod:
czopas.sanfre.eu/audio.png

Zastosowanie: 60% muzyka, 40% filmy. Pewnie zmieni się na korzyść filmów jak będzie już pełny zestaw 5.1 :)

Planowany budżet na zestaw amplituner + zestaw kolumn 2.0 -> 3000 zł. Proszę o propozycję co do takich założeń i warunków pasowałoby najlepiej. Czytałem o JBL Studio 180/190 i ampli Denona ale macie większe doświadczenie także na pewno doradzicie lepiej. Oczywiście propozycje spowodują najpierw wycieczkę celem odsłuchu i dopiero na tej podstawie będę podejmował decyzję :)
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Teraz to już patrzymy na nową serie Studio 2, odpowiednikiem Studio 180 będą Studio 270, a Studio 190 to Studio 280.

017_Image00178.jpg


014_Image00174.jpg
 

czopas

New member
No tak, ale jeszcze ciężko z ich zakupem (tylko za granicą) no i pewnie cenowo będą poza zasięgiem.

Blackninja a jakaś alternatywa ?
 

bartut

New member
Podpinam się pod temat. Szukam amplitunera + 2 kolumny (z opcją późniejszej rozbudowy). Pokój ma powierzchnię około 22 m2. Budżet chciałbym zamknąć w granicach 2500 - 3000zł. Myślałem nad ampli Denonona, ale proszę o fachowe porady.
 

czopas

New member
Słuchajcie, jestem prawie przekonany do JBL Studio 190 2.0

Jaki do tego do moich warunków lokalowych ampli dołożyć ?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Do 190 zaatakuj AVR370 ma teraz super ceną i jest niewiele droższy od AVR270.

Druga sprawa to wchodzi następca Studio 190, nazywa się Studio 280.
 
Do góry