Zdjęcia 3D w Samsungu UE46ES6800

kriskros1

New member
Witam wszystkich forumowiczów zainteresowanych nie tylko filmami ale także i zdjęciami 3D!

Kupiłem sobie wymieniony w temacie telewizorek (za 4108 zł :D ) i zacząłem się bawić w fotografię 3D. Robię dwie foty, ścieśniam je dwukrotnie, łączę w jeden plik .jpg i oglądam takiego sbs-a na ekranie TV. Jak dla mnie fajna zabawa, bo się robi coś samemu i człowiek się czegoś uczy.

Mam jednak pewien problem. Otóż sbs zmniejsza rozdzielczość w poziomie o połowę, co widać niestety, a to wkurza mnie mnie niemiłosiernie. No i stąd pytanko. Czy ktoś z Was wie, w jaki sposób wyświetlić na ekranie wymienionego w temacie Samsunga zdjęcie 3D w rozdzielczości Full HD? W jakim powinno być formacie i ewentualnie z jakiego sprzętu powinno być nadawane (USB, komputer, odtwarzacz Blu Ray)? Blu Ray'a nie posiadam niestety.

Pozdrawiam serdecznie,
miłośnik fotografii 3D
 

lukaszczecin

New member
ja mam aparat panasonic lumix g2 z obiektywem 3d zdjęcia są robione w formacie .mpo puszczam je przez usb. jak chcesz mogę ci wysłać kilka zdjęć i zobaczysz jak wygląda 3d z aparatu. a ty wyślij mi twoje 3d
 

cacumen

Member
Bez reklam
zacząłem się bawić w fotografię 3D. Robię dwie foty, ścieśniam je dwukrotnie, łączę w jeden plik .jpg i oglądam takiego sbs-a na ekranie TV. Jak dla mnie fajna zabawa, bo się robi coś samemu i człowiek się czegoś uczy.
Pozdrawiam serdecznie,
miłośnik fotografii 3D

A jakiego programu używasz do tego celu , sam popróbuję i ocenię efekt finalny :smile:
 
Do góry