Zapytanie ogólne o lcd LG

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam proszę mi napisać tak ogólnie wiadomo bo inaczej się nie da co sądzicie o lcd Lg z tego co wyczytałem to jakiś problem jest z głosem w seriach niższych , mi bardziej chodzi o nowe modele SL 8000, Sl 9000, czy LH 9000, ale wiadomo że jeszcze mało kto ma te modele. Ale posiadacie modele powiedzmy lh 7000 czy inne napiszcie proszę jak wam się sprawują i czy jesteście zadowoleni z zakupu. Pozdrawiam.
Lolek
 

viera

New member
lcd lg

interesują ciebie nowe modele to może seria lh9500
chociazby dlatego ,że czas reakcji wynosi =<1s a kontrast dynamiczny
5 000 000 w zasadzie tv bez wad oczywiscie tv ten jest podswietlany ledami 3360sztuk z dyfuzorem ...
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
maruco napisał:
o wiekszości tych modeli LH9500 sl9000 masz wątki pozakładane na tymże forum :)
wystarczy poszukać :)

Witam zgadza się są pozakladane częśc nawet przez moją osobę ale póki co to jeszcze jest mało wieści o tych nowych lcd . Mi też chodzi tak ogólnie jak te wyższe wersje dotychczasowe się sprawują czy sa bardzo awaryjne > lh 9500 nie wchodzi w grę bo 55 cali jest za duzy jak na mój pokój Ja mogę mieć najlepiej 42 cale, a już największy to 46 cali ale boję się że będzie za duży na moje 3.5m ... Choć na różnych forach ludzie mają taki lcd na taka odległośc ale troszkę się boje sygnału sd.Bo bluray i dvd powinno byc ok. Pozdrawiam i czekam na wiadomości .
Lolek
 
Ostatnia edycja:

viera

New member
nie boj się sygnału sd obecnie tv radzą sobie znakomicie z odbiorem tego sygnału .miałem możliwość oglądanie wielu modeli tv lecz mile mnie zaskoczyl odbior tv toshiba 42zv 635dg i lg 42 lh5000
 

kemot80

New member
Witam, jako że to seria LG piszę tu żeby nie zakladac nowego tematu, zastanawiam sie nad kupnem tv LCD LG 26LG3100, interesuję mnie tylko LCD 26 cali do 1500zł HD Ready z HDCP, może ktos posiada ten modeli mógłby coś o nim napisać przede wszystkim czy posiada HDCP bo na różnych stronach rożnie piszą a może jakiś inny LCD mi polecicie niekoniecznie LG ale do takiej ceny jaką napisałem 26' HD Ready z HDCP, siedzę ok 1.5m od tv podłączone do niego będą odtwarzacz dvd i ps3, telewizje mam z kablówki, pozdrawiam:)
 
Do góry