zanikający głos przy odbiorze "n-tv"

Aleina Alkuk

New member
Od czasu zakupu płatnej telewizji "n" systematycznie co 6 minut na parę sekund zanika głos. Niby nic - ale np. podają wynik meczu - a tu głos zanika i trzeba czekać do nastpęnej informacji lub szukać na innych kanałach. Posiadam nowy telewizor samsung LCD 32LE71R czy jakoś tak.
W sklepie gdy zgłosiłam ten problem to powiedziano mi, że trzeba pobrać aktualizaję oprpgramowania dekodera co już niejednokrotnie robiłam i dalej nic. Na infolini z "N" telewizji powiedzieli mi że to pewnie wina rodzaju telewizora, a może ktoś poradzi czy może mamy żle coś ustawione, ale podłączeń dokonywał serwisant. Może koś też miał taki problem i coś doradzi jak go naprawić. Pozdrawiam.
 

jędrzejj 1957

Active member
Bez reklam
Witam
Większoś TV ma problem z prawidłowym odbiorem dzwięku po kablu HDMI .Platforma N obiecuje że w ; najbliższym ; czasie rozwiąże ten problem.
 

Aleina Alkuk

New member
Ta odpowiedź trochę mnie uspokoiła - nie jestem jedyna, a już chciałam zabrać dekoder do sklepu na reklamację. Wielkie dzięki. Mam jeszcze pytanie czy koś z Państwa pobrał już aktualizację oprogramowania do "n-tv":D
 
Do góry