Zamierzasz kupić Philipsa to sprawdź jakie niespodzianki przygotowuje Philips na 2011

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips w dniach 1-2.04.2011 przeprowadził w Łodzi konferencję prasową na temat najbliższych planów i działań sprzedaży oraz promocji produktów w Polsce.
002_P1250696.JPG


Konferencja odbyła się w przepięknym Hotelu Andels .
Andel's Hotel Łódź to perła architektury.
Hotel znajduje się w dawnej przędzalni Izraela Poznańskiego. Niebanalne położenie oraz innowacyjne wnętrza sprawiają, że Andel’s Hotel Łódź to wyjątkowe połączenie historycznego budynku z nowoczesną architekturą i niepowtarzalną stylistyką.



Strona Główna -andel's Hotel Łódź - 4-star Hotel, Łódź, Polska

Dlaczego w Łodzi ?
Otóż Philips jest głównym sponsorem :
Philips Cinema Mundi im. Zygmunta Kałużyńskiego czyli nowego międzynarodowego festiwalu filmowego. W ciągu 3 dni zostaną zaprezentowane najlepsze nieanglojęzyczne filmy fabularne z 38 państw, nominowane do Oscara w roku 2010, w tym obrazy które zdobyły laury na najważniejszych światowych festiwalach. Każdy kraj reprezentowany jest przez jeden film uznany przez narodowych krytyków filmowych za najlepszy.

Korzystając z okazji zarówno dla prasy jak dla dealerów przedstawiono program i działania na ten rok.
Głównym hasłem było Smart TV - czyli coś co Philips przewiduje że będzie największym hitem tego roku na rynku wyposażenia telewizorów ( i nie tylko Philips) .

001_P1250695.JPG

prezentację przeprowadzono na telewizorach pod którymi podpięto soundbary i muszę powiedzieć że mimo dużej sali zgrały extra.

006_P1250702.JPG

Spotkanie otworzył Łukasz Mizerka - dyrektor sprzedaży Philips Polska.


Relacja własna

Całość TU:
http://www.hdtv.com.pl/forum/inne/6...rzygotowuje-philips-na-2011-a.html#post639532
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
hahaha accu bedzie zmieniał telewior :
), albo samego pilota :)

Witam,
Tak jak pisałem w ubiegłym roku o braku funkcjonalnych , wygodnych dla użytkownika przycisków na nowym pilocie do obsługi telewizora Philips 32PFL9705H , kiedy to co niektórzy recenzenci bardzo chwalili wprowadzony model pilota na 2010 r, okazało się że miałem całkowitą rację krytykując ten model pilota i projektanci firmy Philips wprowadzili zmiany przycisków w modelu pilota przewidzianego na 2011 r.do obsługi telewizorów ich marki. Za jakiś czas , jak będę miał dostęp do nowego modelu pilota , będę mógł coś konkretnego napisać o obsłudze telewizora przez ten model pilota.
Nadal brak konkretów o nowej linii telewizorów przewidzianych na 2011 r.
Dowiedzieliśmy się , że w "cienkich" telewizorach marki Philips głośniki będą montowane w podstawie.
Jaki to będzie dźwięk, trzeba poczekać , aż telewizory pojawią się na rynku.
Telewizora nie zmieniam , bo funkcjonuje bez zarzutu , co najwyżej myślę do niego dokupić blu-ray marki
Oppo model Oppo -95EU , a zastosowany w nim pilot to moim skromnym zdaniem wzór prostoty i funkcjonalności obsługi odtwarzacza dla użytkownika.
Pozdrawiam ,
accu
:kom:
 
Do góry