zamiana Panasonic -42PY70P

jaroluban

New member
Właśnie dostałem propozycje sprzedaży mojego "starego" poczciwego Panasonica - 42PY70P - cena to około 2000zł (myślę że bardzo atrakcyjna).
Wcześniej jednak nie zastanawiałem się nad jego zmianą gdyż jestem z niego bardzo zadowolony! Pomyślałem dlaczego nie skorzystać z okazji, dodając "parę złotych" i odnowić sobie telewizor. Będąc w sklepie ...... zobaczyłem 50VT30 i dech mi zaparło zwłaszcza - design! Po przeczytaniu kilkunastu postów dotyczących "zielonej poświaty" emocje jednak opadły!!! Co, będzie jak trafię na taki model? Żona mnie chyba zabije :)
Jest jeszcze TX-P50GT30E, który biorę także pod uwagę. 50 cali trochę mnie kusi + wygląd VT30, czy jednak warto przepłacać? 3D to jak dla mnie to trochę przyszłość a czy w 2D zobaczę różnice w obrazie?
 
Ostatnia edycja:

don111

Banned
i tak masz szczęście, dostajesz ponad tysiąc zł w prezencie za swój telewizor, bo on nie jest wart połowy z tych 2 tys. :smile:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W tym przypadkowo słowo przepłacać jest nie właściwe.
Warto zapłacić za ten model bo gra extra.
 

Marcin2000

New member
Bez reklam
Właśnie dostałem propozycje sprzedaży mojego "starego" poczciwego Panasonica - 42PY70P - cena to około 2000zł (myślę że bardzo atrakcyjna).
Wcześniej jednak nie zastanawiałem się nad jego zmianą gdyż jestem z niego bardzo zadowolony! Pomyślałem dlaczego nie skorzystać z okazji, dodając "parę złotych" i odnowić sobie telewizor. Będąc w sklepie ...... zobaczyłem 50VT30 i dech mi zaparło zwłaszcza - design! Po przeczytaniu kilkunastu postów dotyczących "zielonej poświaty" emocje jednak opadły!!! Co, będzie jak trafię na taki model? Żona mnie chyba zabije :)
Jest jeszcze TX-P50GT30E, który biorę także pod uwagę. 50 cali trochę mnie kusi + wygląd VT30, czy jednak warto przepłacać? 3D to jak dla mnie to trochę przyszłość a czy w 2D zobaczę różnice w obrazie?
jak to nie ktoś bliski i sam proponuje 2000zł za niego to się nie zastanawiaj i sprzedawaj bo nie wiem czy normalnie teraz byś dostał choć 1000zł. TV to nie wino i z wiekiem nie zyskują na wartosci na marginesie ktoś mocno się potłukł że chce ci za niego tyle zapłacić 42PY70P (to nie jest atrakcyjna cena dla kupującego dla sprzdjącego a owszem ;)) bo za 2500zł ma NOWE G30 w tym rozmiarze ;)
 
Do góry