Zamiana Dual CV 1460 na ... ?

jakubpda

New member
Witam. Posiadam stare kolumny Jamo studio 180 i wzmacniacz Dual CV 1460. Postanowiłem wymienić kolumny na Roth Oli 30 i myślę o wymianie mojego wzmacniacza. Chodzi mi o coś z dużo mniejszą mocą bo lubię słuchać muzyki bardzo cicho ale z pełnymi detalami i szczegółową górą pasma (nie za dużo basu) głownie Pink Floyd i pokrewne. Mój wzmacniacz Duala ma 2x120 przy 8ohm i jak słucham muzy z CD to w zakresie od 0 do 1 w 10 stopniowej skali wzmocnienia, wiec potrzebuję coś o mniejszej mocy. Możecie polecić jakiś wzmacniacz z dobrym stosunkiem jakość/cena nowy lub używany 500-1000zł, gdyby miał pilota to byłoby super ? Pokój to 18m2.
 

jakubpda

New member
A jak wygląda porównanie takiego nowego Harmana 980 do używanego Rotela RA 01 (oczywiście od strony muzycznej)
 

jakubpda

New member
Witam ponownie.

Roth Oli 30 już w salonie troszkę już ich słuchałem z Dualem. Jest całkiem nieźle ale pytanie, czy nie może być jeszcze lepiej. Przez słowo lepiej mam na myśli więcej detali i troszkę ciepła.

Panowie poproszę o jakieś typy wzmacniaczy stereo, które zagrają lepiej od mojego Duala. Mówimy oczywiście o jakiś używkach do 1000 zł
 
Do góry