Zakupy u Blackninj'i

Status
Zamknięty.

ernet

Active member
Bez reklam
Nie znalazłem takiego wątku,więc z czystym sumieniem zakładam.
Kupiłem u blackninj'i słuchawki:konkurencyjna cena,szybka wysyłka.Wszystko zapakowane w oryginalnym
i nie otwieranym kartonie.Polska dystrybucja !,więc żadnych kłopotów z gwarancją.
http://www.hdtv.com.pl/forum/inne/110870-jakie-sluchawki-bt-stereo-polecacie.html
Dziś zadałem Blackninj'i pytanie na temat ampli,które mnie interesuje.Szybka odpowiedź,baaaardzo konkurencyjna cena więc nawet się dlugo nie zastanawiałem i zamówiłem :)
Tak się zastanawiam... po co eksperymentować z innymi sklepami ( uważajcie na warunki gwarancji w różnych sklepach, towary ze zwrotów,kserowane instrukcje,naprawione sprzęty,jako nowe,otwirane kartony, itd-trochę kupuję sprzętu i chyba spotkały mnie prawie wszystkie dziwne pułapki) skoro tu i cenowo atrakcyjnie, i z polskich dystrybucji czyli zero kłopotów w razie serwisu.
Z autopsji-polecam :)
Kolejny zadowolony tu:
http://www.hdtv.com.pl/forum/gdzie-kupic-opinie-o-sklepach/111117-podziekowania-dla-blackninja.html

Proszę moderatora o przeniesienie w/w postu do tego(mojego) wątku.
 
Ostatnia edycja:

Henry

Active member
Bez reklam
Prawie w każdym wątku dot. Audio pojawia się propozycja zakupów u tego Pana ;) myślę, że większość z nas już się przekonała do zakupów właśnie u niego :)
 

grzelex

New member
Mimo, że autor napisał "Tu będzie zbiór ocen", pewnie mój post zostanie wycięty, jak w innym wątku w którym już o tym pisałem, że u Blackninja nie jest najtaniej. Nie wiem, gdzie pytacie o ceny, ale ja cały sprzęt kupiłem u innych dystrybutorów (doliczając przesyłkę z Polski było i tak taniej).
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Mimo, że autor napisał "Tu będzie zbiór ocen", pewnie mój post zostanie wycięty, jak w innym wątku w którym już o tym pisałem, że u Blackninja nie jest najtaniej. Nie wiem, gdzie pytacie o ceny, ale ja cały sprzęt kupiłem u innych dystrybutorów (doliczając przesyłkę z Polski było i tak taniej).

Nie wiem jakie miałeś ceny, ale statystycznie ma najniższe, ale nawet nie o to chodzi, kupujesz od pewnej osoby, widzisz i znasz z forum, nikt sie nie ukrywa, nikt nie znika. Sprzęt masz z pewnych rąk, w razie problemów wiesz że masz do kogo się odezwać, ja już znam takich sprzedawców, co Ci obniży po kosztach, ale jak przyjdzie do ew. reklamacji, to się wypina lub robi się niesympatycznie.
Nie chcę bronić, ale nigdy nie zrozumiem tych co lecą tam gdzie mają "5zł" taniej, nie zważając na całą o wiele ważniejszą resztę, to taka lużna myśl poparta sowitym doświadczeniem i absolutnie nie atakuje Twojej wypowiedzi.
 

ernet

Active member
Bez reklam
Wychwalać pod niebiosa ?Ktoś w takim tonie tu lub gdzieś indziej napisał ?!Ja odebrałem pozytywne wypowiedzi,jako rodzaj podziękowania za udane zakupy i wsparcie ze strony tego sklepu.Tak się też robi doceniając pracę innych w restauracjach(ale mi smakowało i obsługa była kompetentna i przemiła :) :),kupując samochód itd,itd.Normalnie w życiu tak się robi (przynajmniej powinno-to miłe i motywujące),tym bardziej spotykając wiele negatywnych ocen innych sprzedawców w dziale "Gdzie kupić'.A my,kupujący,wstawiamy "Like it":) albo odwrotnie.Pomijam już fakt,jak bardzo nasze oceny są ważne dla tych, którzy dopiero zamierzają kupić,a wśród tak dużej ilości sklepów dobry wybór jest cholernie trudny.Prawda?
 

SebaK1205

New member
Bez reklam
I powiem szczerze: dzięki ofertom Blackninja, sklepy stacjonarne zaczęły dawać rabaty o wiele lepsze... i już kilka razy się spotkałem z pytaniem: to za ile Pan znalazł dany sprzęt na internecie? A jeżeli już wspomnicie o HDTV - to większośc zna naszego magika :)
 

Madas

New member
Bez reklam
ja uważam że bardzo dobrze dla forumowiczów, że są takie osoby na forum, którzy są zaufani i proponują sprzęt po konkurencyjnych cenach i to bez znaczenia czy to jest Blackninja czy też jakiś inny Bolek czy LOlek :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Chcecie kupować u Blackninja - kupujcie, nie chcecie nie kupujcie.

Temat nie może antagonizować użytkowników.

Temat uważam za wyczerpany.
 
Status
Zamknięty.
Do góry