Zakupy: Panasonic PY85, PY800, Pioneer 4280XA

Tehanu

New member
Witam.
Pewnie jak wiekszosc mam problem decyzyjny. W sklepach badz nie ma wszystkich modeli badz praktycznie brak mozliwosci porownania.
Moj budzet to 5000 (max5500) i w TEJ cenie chcialbym cos kupic.
Rozmiar najlepiej 46cali (w ostatecznosci 42).
Nie interesuje mnie udzwiekowienie- moze go wcale nie byc.
Zrodlo sygnalu: Blue Ray, TVsat HD
ISTOTNY jest dla mnie design obudowy - wiekszosc modeli z tzw. fortepianowa czernia (moze poza modelami Phillipsa) mnie odstrasza

Do tej pory rozpatrywalem (jak widac bez efektu):

PANASONIC TH-46PY85 - tegoroczna nagroda EISA (jak dla mnie bardzo wymierny wyznacznik), cena 5079 (Najgorszy design, gdyby nie to pewnie nie byloby tego tematu)
PANASONIC TH-42PY800P - cena 5399zl (musialbym isc na kompromis dot. rozmiaru, warto ?)
PIONEER PDP-4280XA - uleglem marketingowi Kuro - cena 5299zl (najladniejszy design, ale czy warto inwestowac w starszy model ?)
i...
czy jest sens porownywac do tego LCD Sony KDL-46W4500 ???
Pomozcie choc troche w wyborze, lub chociaz wyeliminowac ktoras z opcji.
Z gory dzieki
 

jedrek_125

New member
Sony -aut :)
Kuro - aut :) - firma uznana , ale biorąc pod uwagę Twoje źrodła obrazu rozdzielczość 1024 jest juz prehistorią :)

A reszta do Twojej dec , kazdz spelni Twoje czekiwania w zakresie jakosci obrazu
Pozdro
 

Foxxx24

New member
Tehanu


Widze,że dla Ciebie tak jak i dla mnie jest ważny design bo w końcu za to również płacimy:) Dla mnie najlepszy design ma właśnie PY800tka.

Co do rozpatrywanych przez Ciebie modeli ja zostałbym przy 46PY85 i PY800,a tutaj musiałbyś sobie odpowiedziec na pytanie czy będziesz wykorzystywał lepsze wyposażenie 800tki?( 4xHDMI, odtwarzanie zawartości kart AVCHD, lepszy IFC ).

Co do dopłacania do starszych modeli ja osobiście nie kupiłbym przy cenie przekraczającej 5 tyś staszego modelu z matrycą HD Ready,ale zdecydowanie wybrałbym FULL-HD obecny zwłaszcza do Blue Ray i TV sat HD.


W tym porównaniu nie brałbym pod uwagę lcd:)


Pozdrawiam
 
Do góry