Zakup yamaha 3070

Bronsky

New member
Witam mogę kupić ten model yamahy w atrakcyjnej cenie 5500 , pytanie czy lepiej będzie grał w stereo niż onkyo rz830.
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
To topowy model i w stereo zagra (a przynajmniej powinien) lepiej.
Ja miałem 2070 przez rok i zmieniłem na 830 które w stereo gra podobnie, a w kinie Onkyo daje ciut lepsze wrażenia.
Za tę cenę warto(wyjściowo kosztował 1,5 roku temu 10tysi), ma bardzo dużo opcji konfiguracyjnych i z dobrymi kolumnami pokaże pazur.
 

jacquess

New member
yamaha

Witam ja swego czasu robilem testy yamahy 3060 do as 1100 w stereo as 1100 bije pod kazdym wzgledem 3060 a do 3070 jej nie daleko wiec jak chcesz w stereo to idz w wzmacniacz bo jak dla mnie to spora roznica w graniu .
 

Bronsky

New member
dziękuje za podpowiedź as1100 to klasa ale to tylko wzmacniacz a muszę mieć dobre i w miarę uniwersalne urządzenie :streaming tidal, nas,chromecast no czasami też film obejrzę z swoim oledzie wiec przydał by się dźwięk kinowy swoją drogą muzyki słucham 70% kino 30%
 

donsalieri

Active member
Bez reklam
No to jak 70%muza to za 5500 możesz kupić dwa klocki -tanszy amplituner np.za ok.3500 Onkyo Rz830 i wzmak As701za 2 tyś. Lub też że stajni Yamaha RxA 870 będzie komplet.
Do muzyki będzie to lepsze rozwiązanie.
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Może chodzi o to co donsalieri napisał "Ja miałem 2070 przez rok i zmieniłem na 830 które w stereo gra podobnie, a w kinie Onkyo daje ciut lepsze wrażenia. "
 
Do góry