Zakup wzmacniacza

pyton712

New member
Witam,
od dłuższego czasu przymierzam się do wymiany sprzętu grającego, na chwile obecną stać mnie tylko na kupno wzmacniacza, trochę się naczytałem i doszedłem do wniosku, że najprawdopodobniej kupie sprzęt od Marantza, przymierzam się do pm6004, widziałem też pm6003 i chciałem się dowiedzieć jaka jest rzeczywista różnica pomiędzy tymi wzmacniaczami, usłyszę tą różnice czy po prostu rozchodzi się tylko o ilość wejść bądź innych mniej ważnych rzeczy?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jaka wielkość pomieszczenia?
Jaki rodzaj muzyki ?
Jakie masz kolumny ?
Do jakiej kwoty max zakup ?
 

pyton712

New member
Pokój 25m2
Generalnie jeśli chodzi o muzykę to wszystko od rock po trance, kolumny obecnie są eltaxy jednak w przeciągu następnych kilku miesięcy zamierzam je wymienić, 1700zł to jest maks co mogę wydać na wzmacniacz.
 

adamllca

New member
Bez reklam
pm 6004 mocarz to on raczej nie jest 2x60 w przy 4ohm pobor z sieci ok 150 w no ale loudness posiada
 

pyton712

New member
Jeśli chodzi o głośniki to paradigm 7v6 ewentualnie jeśli nazbieram trochę więcej pieniędzy to kefy IQ90
 

adamllca

New member
Bez reklam
pardigm 7v6 dynamiczne kolumienki wiec powinny sie zgrac z dosc uniwersalnym marantzem choc niektorzy okreslaja go mianem cieplego . A czy nie lepiej jakas uzywke wzamk kupic napewno w tym budzecie bedzie lepiej niz marantz , no chyba ze tylko nowki wchodza w gre ?
 

pyton712

New member
dość zaskakujący wybór, kolumny grające zupełnie innym stylem

Miałem okazję posłuchać tych kolumn w zestawieniu z marantzem, jednak nie wiem jaki to był dokładnie model, a jakie kolumny byś Ty polecił do tego wzmacniacza?


A czy nie lepiej jakas uzywke wzamk kupic napewno w tym budzecie bedzie lepiej niz marantz , no chyba ze tylko nowki wchodza w gre ?

Nie musi być to nowy sprzęt.
 
Do góry