Zakup Tv 70-75cali

luki82b

Member
Witam, interesuje mnie zakup Tv do kwoty 3 tyś. Przeznaczenie : salon, netflix, XSX. Chciałbym aby posiadał 4K,HDR i miał niski imputlag. Mój obecny telewizor to Sony 55W805, na tamte czasy był dobrym urządzeniem pod xboxa ,chcę aby nowy równie poprawnie się sprawował i posiadał matrycę VA. Jakie oferowane marki w tym przedziale cenowym z funkcją 4K/HDR są warte uwagi ? Z góry dziękuje za pomoc.
 

luki82b

Member
Odległość 4- 4.5m . Kiki na pw masz moje zapytanie odnośnie ustawień kalibracyjnych do Sony, odpowiedz w wolnej chwili jeżeli możesz.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z modeli 70 najbliżej masz LG 70UN71003 za 3099 zł
Jak będziesz niebieski masz dodatkowo pakiet gratisów.
 

luki82b

Member
A co sądzicie o TCL 65C715 lub 65C815 , rozmiar mniejszy niż planowany ale kwota możliwa do zorganizowania natomiast zasadnicze pytanie czy warty zainteresowania ?
 

krystian400

New member
Z tego co wiem TCL nie ma HDMI 2.1 Na cholere mu taki telewizor pod konsole skoro nie obsłuży tego co daje konsola. Wyprowadźcie mnie z błędu jeżeli się mylę.
 

luki82b

Member
Niestety nie posiada 2.1 , pytanie czy w półce cenowej TCL 815 z porównywalną specyfikacją jakiś posiada. Z tego co wyszukałem to trzeba dorzucić kilka stówek więcej i dopiero samsung 65Q80 spełni oczekiwanie portu hdmi 2.1 + reszte bajerów ... a to już zupełnie inny przedział cenowy.
 
Do góry