Zakup Projektora 3D(nowicjusz)EH-TW5200,HD33,EH-TW5900-6000

dns88

New member
Witam :)

jestem nowy na tym forum a mozna powiedziec ze powoli zarażam się choroba zwana projektomania :D
w związku z czym chce dokonac zakupu projektora do pokoju o wymiarach 4m dlugość na 3m szerokosc, do tego chcialbym dokupic ekran projekcyjny

moje typowane modele to:
EH-TW5200,
OPTOMA HD33,
EH-TW5900 albo model 6000

czego wymagam, przedewszystkim duzego obrazu full hd(70%) oraz czasem 3D(20%),gry(10%), z tego co mierzylem sciane prawdopodobnie zakupie:
PCW120GE 120" HD Projector Screen Glass-Beaded 16:9 Widescreen Electric Motorised w/ Remote Control

ale tez nie jestem pewien czy to dobry wybor pod projektor z tych ktore wymienilem, prosze o rady wskazowki, miejsce projektora prawdopodobnie bedzie na szafie sciennej kolo 2,10 nad ziemia a do ekranu po zamontowaniu bedzie kolo 3,80m odleglosci, czy ktos moze ma model z tych co podalem i moze cos powiedziec na ten temat? patrzylem rowniez na YT ale malo co tam mozna sie dowiedziec oprócz filmiku nagrywanego z telefonu..
 

dns88

New member
Witam :)

jestem nowy na tym forum a mozna powiedziec ze powoli zarażam się choroba zwana projektomania :D
w związku z czym chce dokonac zakupu projektora do pokoju o wymiarach 4m dlugość na 3m szerokosc, do tego chcialbym dokupic ekran projekcyjny

moje typowane modele to:
EH-TW5200,
OPTOMA HD33,
EH-TW5900 albo model 6000

czego wymagam, przede wszystkim dużego obrazu full hd(70%) oraz czasem 3D(20%),gry(10%), z tego co mierzyłem scianę prawdopodobnie zakupie:
PCW120GE 120" HD Projector Screen Glass-Beaded 16:9 Widescreen Electric Motorised w/ Remote Control

ale tez nie jestem pewien czy to dobry wybór pod projektor z tych które wymieniłem, proszę o rady wskazówki, miejsce projektora prawdopodobnie będzie na szafie scięnej kolo 2,10 nad ziemia a do ekranu po zamontowaniu będzie kolo 3,80m odległości, czy ktos może ma model z tych co podałem i może coś powiedzieć na ten temat? patrzyłem rownież na YT ale mało co tam można sie dowiedzieć oprócz filmiku nagrywanego z telefonu..


jako ze nikt nie odpisał,po poczytaniu multum for, opinii, recenzji wybór padł na EPSON-TW6000, zobaczymy co z tego będzie :)
 

pawelwro1

New member
Dołączam się do tematu jeśli można ;D
Ostatnio sprzedałem dwuletniego BenQ W1000+, planuję dołożyć i kupić projektor 1080p 3D.
Wstępnie zdecydowałem się na BenQ W1070 cena 3200zł.
Posiadam ekran BUENOscreen CINEMA HD ELEKTRYCZNY format 16:9 110"
Pokój 5x4m
Czy ten model będzie dobry czy nie warto?
 
Do góry