Zakup nowego tv

rysde

New member
Witam wszystkich.
W związku z awarią mojego starego telewizora, jestem zmuszony w najbliższym czasie dokonać zakupu nowego odbiornika tv. Trochę poszperałem na forum, jednak ze względu na potrzebę szybkiego zakupu (Olimpiada już blisko) nie jestem w stanie, tak szybko tego wszystkiego przeanalizować. Ponieważ raczej skłaniam się ku plazmie, umieszczam swoją prośbę w tym dziale.
Proszę o podpowiedź co kupić. Z góry dziękuję.
Oto warunki , w których będzie pracował telewizor:
  • wielkość pokoju: 4x6 m
  • sygnał: lokalna telewizja kablowa
  • odległość od ekranu: ok. 3,5 m
  • jakie urządzenia do podłączenia: kamera cyfrowa, odtwarzacz DVD
  • klasa cenowa: 5000 do 6000 PLN
  • więcej oglądasz w dzień czy w nocy ?: raczej późny wieczór i noc
  • nasłonecznienie pokoju; okno-zachód, drzwi balkonowe-północ
  • ile osób zasiada przed telewizorem: 3
  • Jaki masz ulubiony program: polsat sport, tvn 24, Comedy Central
  • jaki masz telewizor: kineskopowy Panasonic 28 cali
  • Ma stać czy wisieć?: stać
 

digitalus

Banned
Witam
jesli chcesz przeznaczyc 6 tys to wybralbym takie rozwiazanie
1.telewizor TH-37PV80 lub TH-42PV80.
2 za pozostala sume pieniedzy kupilbym tuner satelitarny ferguson HF 8800 HD za okolo 700zl lub HF 8900 HD z mozliwoscia podlaczenia twardego dysku i nagrywania za 1100zl.
nawet jesli nie zdecydujesz sie na zakup abonametu od c+ lub polsatu to bedziesz mogl ogladac kilkanascie polskich kanalow fta. np tvp historia, tvp kultura, tvp polonia ,tvp 3,viva pl i inne. duzo kanalow muzycznych np bardzo dobry kanal nrj hits z astry w dolby 5.1 kilka kanalow hd fta z astry np Anixe HD i Astra HD promo,arte hd.
jakosc kanalow z tunera satelitarnego jest znacznie lepsza niz z telewizji kablowej, mysle ze warto.
 
Ostatnia edycja:

wader11

Member
Kwota spora :) wybór plazmy słuszny model : tylko 42cale lub większy :) . Broń boże 37 cali z 3,5 metra to za mały tv.
Modele Panasonic 42PV80 a jak chesz mieć fullHD to Py85 :) na pewno bedziesz zadowolony. Cenki spadły więc naprawdę igrzyska na super tv będziesz oglądał.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Możesz sprawdzać i kontener różnych telewizorów do tych warunków ,ale pasować będzie najbardziej - Pioneer 4280 Xa . Jesteś niebieski więc zmieścisz się w cenie i to za komplet. Pisz na priw o ceny
 
Do góry