Zakup LG 47LA660S vs 55LA640S

mendrzej

New member
Witam od kilku tygodni noszę się z zamiarem kupna nowego telewizora. Obecnie posiadam mocno wydłużonego Samsunga LE40M86BD (6/7 Letni). Chce go wymienić na jeden z powyższych modeli lecz nigdzie nie mogę znaleźć konkretnego porównania pomiędzy LA660S a LA640S widoczna różnica jest tylko grubość ramki oraz brak dual Play w LA640 oraz oczywiście cale. Był bym wdzięczny za udzielenie kilku istotnych różnic jakie są między tymi dwoma modelami (wnętrzności) prosił bym o ewentualne info czy 55cali to nie za dużo, odległość od tv 4metry. Tv używany był by do standardowych czynności TV satelitarna HD/SD, Xbox360 , Filmy.
 
Ostatnia edycja:

Kleofas11

Active member
Bez reklam
od kilku tygodni noszę się z zamiarem kupna nowego telewizora.
Obecnie posiadam mocno wydłużonego Samsunga LE40M86BD (6/7 Letni).
czy 55cali to nie za dużo, odległość od tv 4metry.

Poczekaj jeszcze kilka tygodni.
Jeszcze w marcu pojawi się w Internecie pełna specyfikacja wszystkich nowych modeli LG oraz Samsunga (linie na rok 2014).
W sklepach będą w kwietniu/maju.
Do tego czasu niech gra ten stary 40-calowy TV.
A rozmiar 55-cali jest w sam raz dla odległości 4 metry.
Mniejszy nie ma sensu.
 

bhn92

New member
Bez reklam
Witam od kilku tygodni noszę się z zamiarem kupna nowego telewizora. Obecnie posiadam mocno wydłużonego Samsunga LE40M86BD (6/7 Letni). Chce go wymienić na jeden z powyższych modeli lecz nigdzie nie mogę znaleźć konkretnego porównania pomiędzy LA660S a LA640S widoczna różnica jest tylko grubość ramki oraz brak dual Play w LA640 oraz oczywiście cale. Był bym wdzięczny za udzielenie kilku istotnych różnic jakie są między tymi dwoma modelami (wnętrzności) prosił bym o ewentualne info czy 55cali to nie za dużo, odległość od tv 4metry. Tv używany był by do standardowych czynności TV satelitarna HD/SD, Xbox360 , Filmy.


z wygladu 660 ma na po bokach mala obudowe nie zachodzaca na szklo u gory i po bokach,640 ma normalna obudowe, 660s ma 3 glosnik niskotonowy slychac fajne basy w piosenkach a normalne glosniki 2x12 (sprawdzone info bo mam 660s) 640 ma 2x10, oba telewizory maja matryce 100hz lecz 660s ma plynniejsze true motion 400 hz a 640 200hz, 660s jest sprzedawany z pilotem magic 640 ze zwyklym ,660 ma 4 okulary 3d i 2 do grania 640 tylko olulary do ogladania 3d 4 sztuki to chyba tyle
 

mendrzej

New member
Dzięki za odpowiedź ! Od tygodnia jestem posiadaczem 50la660s z pięcioletnia gwarancja dałem 925€ myślę że nie najgorzej. Mam natomiast pytanko, wie ktoś może jak sparowac magic remote z dekoderem Fergusona? O ile od razu po kupnie tv wszystko się ładnie sparowalo i magic obsługiwał dekoder o tyle po zrobieniu aktualizacji TV za każdym razem przy próbie sparowania z dekoderem wywala komunikat: "nie można pobrać informacji na temat pilota". Będę wdzięczny za wszelkie rady mogące rozwiązać ten problem.
 
Do góry