Zakup kina domowego.

wulki

New member
Witam wszystkich forumowiczów.
Stanąłem przed dylematem wyboru sprzętu do kina domowego. Niedługo urodziny i liczę na mały sponsoring od rodziny :)
A teraz moje pytanie. Mam do wyboru kino Samsunga HT-F6550
Dla mnie korzyści to rozbudowana platforma Samsung Hub.
Druga możliwość to:
Amplituner Yamaha rx-v475 i kolumny Taga Harmony 606 v.3
odtwarzacz blu-ray dokupiłbym później.
I teraz proszę o poradę co wybrać.
Chyba, że jest jeszcze jakaś inna opcja.
Pozdrawiam
 

marino166

New member
Największą korzyścią dla Ciebie to będzie... NIE kupienie tzw. kina domowego Samsunga. Kup sobie lepiej tą drugą opcję albo tą którą ja mam w sygnaturce, na pewno będziesz SZCZĘŚLIWY :D
 

wulki

New member
Szukałem tylko potwierdzenia tego, żeby nie brać Samsunga.
Dziś zamówiłem Amplituner Denona i głośniki TAGA tav-600 se. Pojutrze będzie więc zobaczymy jak gra :)
 

8gruzin8

New member
Tez z niecierpliwością czekam na opinie z odsłuchu. Jeszcze w tę sobotę jadę na odsłuchy róznych ampli
HK AVR151, jakiegoś Pioniera i Denona właśnie z zestawem kolumn 5.0 Taga Harmony tav-606 v3 SE.
Na kolumny jestem już na 90% zdecydowany, ale muszę dobrać ampli który zadowoli mnie też w stereo.
 

wulki

New member
Po długich perypetiach kino dotarło 2 dni temu. Dziś udało mi się je podłączyć. Jeśli chodzi o dźwięk to jestem bardzo zadowolony. Spełnia moje oczekiwania. Mam tylko jeden problem. Posiadam telewizor Sharp lc-60le635e i mam problem z tunerem cyfry +. Tuner podłączony pod ampli i później do tv. Co jakiś czas mam zielony obraz. Pomaga zmienienie programu w tv i powrót do hdmi pod które podpięty jest amplituner. Może ktoś zna jakieś rozwiązanie tego problemu?
 
Do góry