Zakup kamery w Anglii

trops55

Member
Znajomy mój wybiera się na parę dni do Anglii. W związku z tym mam pytanie, czy na wyspach można kupić w zwykłych sklepach kamerę Sony HDR-SR 11E taniej niż u nas w sklepach internetowych.
 

tomdoe34

New member
Witaj

Mieszkam w Anglii od 3 lat i mogę ci doradzić pewną kwestię związaną z zakupami elektroniki w Anglii. Niestety ceny wszelkiej elektroniki w Anglii są drogie jesli chcesz kupować w normalnych sklepach, inaczej sie rzecz przedstawia jeżeli zakupu dokonujesz przez internet i tu miła niespodzianka ponieważ różnica w cenie może dochodzić nawet do 40% w zależności od tego co to jest.

Sam niedawno kupilem kamere Canon HV30 za którą zapłaciłem 610 funtów a ta sama kamera w normalnych sklepach kosztuje w granicach od 800 do 1000 funtów.

Polecam w google wpisać model kamery z dopiskiem |uk price| i wtedy wyskoczą strony na wzór ceneo, skąpiec itp

Wiadomo że zakup przez internet wiąże sie z posiadaniem konta w UK lecz coraz więcej sklepów interentowych akceptuje płatności przez PAYPAL więc wystarczy mieć takie konto i można śmiało robić zakupy

pozdrawiam
 

bemx2k

New member
Polecam uzyc : www.google.co.uk ;)
Sam ponad rok temu kupilem LCD Sharpa w necie
za 645£
w owym czasie w normalnych sklepach byl w cenie grubo ponad 800£ ,nawet po 11 miesiacach jego sklepowa cena byla wyzsza niz Ja zaplacilem wczesniej w internecie .
 
Ostatnia edycja:
Do góry