za duży obraz w tv po podłączeniu laptopa

cornolio

New member
Witam

Podłączyłem tv 40ex710 do mojego laptopa i ogólnie prawie wszystko ok, tzn bez problemu uzyskałem pożądaną rozdzielczość 1920 × 1080 nie mniej nie widzę całego pulpitu w tv. Na oko mogę powiedzieć że obraz jest ok 1,5 cm za duży. Tzn nie widzę prawie całego paska zdań u dołu tyle samo u góry i po bokach. Co może być tego przyczyną?

Dodam jeszcze że podłączyłem przy pomocy HDMI
Laptop HP z Windows 7 na pokładzie.
 

crimson-pirate

New member
ustawienia telewizora , mailem to samo w panasonicu g30 , gdzie obraz przez hdmi byl zjedzony o 2cm. Nie bylo widac dolu pulpitu ikonki start w w7. Zwykle ustawienia tv nie wiem gdzie dokaldnie to jest w sony ale szkoda czasu na grzebanie w pc , bo to ustawienia tv.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
1) Włącz automatyczne ustawienie (auto regulacja, auto dostosowanie. itp)w tv (szukaj w toolsach) lub
2) wyjdz z obrazu na telewizorze, przełączajc klawisz Fn plus "Obraz" w laptopie i ponownie przejdź wyłacznie na obraz w tv. lub
3) poszukaj jeszcze w ustawieniach obrazu w telewizoreze, typu "Pełny ", "Pełny 2"
 

cogito1

New member
W ustawieniach telewizora świetnie sprawdza się opcja "wyświetlaj wszystkie pixele". Powinno podziałać wg Twoich oczekiwań.

Pozdrawiam
cogito
 
Do góry