Youtube - wyszukiwanie w 50gt30e - wyniki inne niż w kompie

gzyms

New member
Zadałem pytanie w innym wątku ale bez odpowiedzi. Może nikt nie wie?
Ale do rzeczy.
Mam takie małe pytanko związane z wyszukiwaniem na youtube w 50gt30e. Czy porównywaliście wyszukiwanie z przeglądarką w kompie? Ostatnio chciałem coś znaleźć i okazało się, że przez kompa, na tym samym łączu, wyszukuje dokładnie to o co mi chodzi, np. wpisując "flipsyde someday" wyniki w kompie są takie jakie oczekiwałem, oficjalny teledysk odnaleziony. Natomiast przez panasa wywala tylko prywatne covery, koncerty. Czy jest zatem jakaś blokada założona? Trzeba się logować? Macie jakieś pomysły?
 

gzyms

New member
Ok sam sobie odpowiem - jak dzisiaj dowiadywałem się w COK Panasonic to usługa ta jest dostarczana przez youtube i to oni odpowiadają za ograniczenia związane z treścią. :shock: A treści wyszukiwane ogólnie to szit. Ciekawe jak z tą nowa serią 50?
 

Kristobal

New member
Jest jeszcze jeden aspekt wyszukiwania - musimy wziąć pod uwagę, że youtube należy do google, które ma własne algorytmy wyszukiwania, wykorzystujące min. gelokalizację, rodzaj przeglądarki oraz pliki cookies, które informują googla czym się interesujemy, co oglądamy i co wyszukujemy w necie, do tego właśnie są potem dopasowane wyniki wyszukiwania. Tak więc inne będą na TV, inne na PC a inne na smartfonie :)
 
Do góry