Yamaha

Caseyy

New member
Witam.
Chciałbym się dowiedzieć, czy zestaw kina Yamaha BD-S473B, RX-V475B, NS-50/NS-P60 jest opłacalny za tą cenę (2999zł)?
Kino chcę kupić głównie do oglądania filmów i od czasu do czasu posłuchać muzyki.
 

slawkor

Member
Bez reklam
Miałem te kolumny i szału nie ma ale do filmów dawały radę. Muzyka na nich to trochę porażka.
Na twoim miejscu kupiłbym jakiś budżetowy B-ray a resztę włożyłbym w kolumny.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
A jaki metraż? Z kolumn proponuję Jamo s606, Wharfedale Obsidian, JBL Loft, QQ 6000. Z mniejszych konstrukcji Jamo s506, Quadral Quintas 5000. Zobacz jeszcze Yamaha 675, Denon X1000, Onkyo 515, HK 270.
 

Caseyy

New member
Pokój 20 m2. Najbardziej podoba mi się zestaw Yahama RX-V475 + Jamo s506, tylko nie mam zbyt wiele miejsca i głośniki frontowe musiałyby stać zaraz przy ścianie. Nie będą one za bardzo dudnieć?
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
No te 25-30cm od tylnej sciany dobrze jakby było odstępu. Ale jak masz mozliwość odsłuchaj wszystkich z wymienionych kolumn, bo wygląd wyglądem a brzmieniowo mogą już inne podpasować.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Nic nie slyszalem o tych kolumnach. Dawniej chwalono Tonsil Maestro 180 czy Tonsil Siesta, ale to też nie wiadomo czy dlatego że dobrze grały, czy może dlatego że ludziom się dobrze ta stara marka kojarzy? Opinie w necie miały te kolumny dość pozytywne, ale o Premium nic nie slyszałem.
 
Do góry