Yamaha rxv667+tv+ps3+toya 3g hd pvr

dddsx

New member
Witam, proszę o rady w optymalizacji połączeń jakie stworzyłem w swoim zestawie
1. podłączyłem konsolę ps3 hdmi do ampla i z ampla hdmi do tv - czy dzwięk jest przesyłany w jakości nagranej na płytach czy kabel optyczny byłby lepszy od hdmi?

2. czy jest możliwość podłączenia dekodera Toya HD 3 G PVR hdmi przez amplituner - bo obecnie mam dekoder bezp do tv i optyk z dekodera do ampla, przy próbie podłączenia analogicznego jak konsoli - dekoder - hdmi - ampl - hdmi - tv amlituner nie przepuszcza kanałów hd tzn na ekarnie jest dźwięk i obraz ale kanały hd wyglądają jak zwykłe i są drobne zwiechy

amplituner yamaha rxv667
tv 37lg7000
ps3
dekoder tv toya 3g hd pvr

dziękuję z góry za pomoc
 

PeterMac

New member
Bez reklam
Witam, proszę o rady w optymalizacji połączeń jakie stworzyłem w swoim zestawie
1. podłączyłem konsolę ps3 hdmi do ampla i z ampla hdmi do tv - czy dzwięk jest przesyłany w jakości nagranej na płytach czy kabel optyczny byłby lepszy od hdmi?

Tak połączenie HDMI-HDMI jest najlepsze dla PS3 bo pozwoli przesyłać dzwięk HD (DTS-HD, Dolby TrueHD) 7.1 kanałów z płyt Blu-Ray, przy połączeniu kablem optycznym mozna przesyłać maxymalnie dzwiek 5.1 i co najwyzej Dolby Digital/DTS tzw.Core.

2. czy jest możliwość podłączenia dekodera Toya HD 3 G PVR hdmi przez amplituner - bo obecnie mam dekoder bezp do tv i optyk z dekodera do ampla, przy próbie podłączenia analogicznego jak konsoli - dekoder - hdmi - ampl - hdmi - tv amlituner nie przepuszcza kanałów hd tzn na ekarnie jest dźwięk i obraz ale kanały hd wyglądają jak zwykłe i są drobne zwiechy

amplituner yamaha rxv667
tv 37lg7000
ps3
dekoder tv toya 3g hd pvr

dziękuję z góry za pomoc
Z tym dekoderem Toya to nie ma potrzeby łączyć go HDMI-HDMI optyk wystarczy w zupełności, telewizja co najwyżej nadaje w formacie 5.1 Dolby Digital.
 
Ostatnia edycja:
Do góry