Yamaha RX-N600 (Sieć Problem)

papdzan

New member
Witam

Posiadam w/w amplituner i chciałbym go połączyć z moim PC ale skonczyly mi sie juz pomysly. Wczoraj zrobilem update firmware do niego aby mogl sie komunikowac z WMP 11 ale dalej nadal niewiem jak go zintegrowac z WMP bo niewidze tam zadnych opcji ( mozliwe poprostu ze niewiem co nacisnac ).

Tak poza tym mam kabel skrossowany, probowałem juz z Dhcp i ze statycznym IP. Jeszcze byłbym wdzieczny za pomoc jak sterwac stacjami radiowymi z internetu na tym ampli za pomoca vtunera.

Z góry dziekuje:)
 

papdzan

New member
Czy nikt naprawde nie potrafi mi pomóc. Kompletnie nie mam pojęcia jak to skonfigurowac aby polączyc ten amplituner z PC. Pozdrawiam
 

El-JEM

New member
papdzan napisał:
Czy nikt naprawde nie potrafi mi pomóc. Kompletnie nie mam pojęcia jak to skonfigurowac aby polączyc ten amplituner z PC. Pozdrawiam


Witam.

Posiadam ten amplituner. Nie próbowałem podłączać bezpośrednio pod PC. Podłączyłem pod router w sieci domowej, ustawienia DHCP. Od 1 chwili działa. Znalazł radia internetowe z całegoświata (z POlski 144 radia). Z PC połączyłem za pomocą Windows Media Connect 2.0. (do sciągnięcia z netu - angielska wersja). Udostępniam pliki i...... śmiga.
Nie sądzę czy pod pc bezpośrednio się da. Wątpię. Podłaćzenie 2 pc wymaga wielu ustawień protokołów itd. a to nie jest komp.
Pod siecią fruwa jak szalony - rewelka.
Może powinieneś dokupić prosty router i wtedy jazda.
Jak chcesz to pisz: witek.kowalczyk@o2.pl
 
Do góry