Yamaha rx-475 i Wharfedale Vardus 300

leoleocl

New member
Witam,

Jestem przed zakupem zestawu kina domowego - pokój 16,5 m2 - to będzie mój pierwszy zestaw - budżet do 2900 - czy wspomniane w temacie połączenie Yamaha rx-475 i Wharfedale vardus 300 poradzą sobie ze sobą i będą dobrze współpracowały ? Muzycznie kręcę się wokół rocka ...

Proszę serdecznie o porady podpowiedzi...
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zerknij na zestaw kolumn Jbl Loft 5.0. Do tego amplituner Harmana avr158 lub nowsze avr151/161 lub Denon X1000. Napisz do blackninja. Potarguj się to dostaniesz dobrą cenę. Moim zdaniem lepiej to zagra niż zestaw podany przez Ciebie.
 

leoleocl

New member
Coś mi się wydaje ze w założonym budżecie Twoja propozycja się nie zmieści...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

leoleocl

New member
Aaaa w sumie racja :) teraz dokładniej sprawdziłem :) Ten Harman chyba nie ma DLNA i radia internetowego ? mam rację ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

leoleocl

New member
Rzucę okiem, ale zakładając że biorę to o co pytałem... będę żałował ? nie zagra jak powinno ? w tym przedziale cenowym 1300 -1500 jak nie te vardusy to co ? bo powiem szczerze ta yamaha by mi odpowiadała swoją funkcjonalnością i tym że z yamahą ale innymi modelami miałem dśw i zawsze wszystko było ok...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

leoleocl

New member
DLNA w tym Denonie jest ? bo w żadnym opisie nie widzę, co z preoutem ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

leoleocl

New member
Bo to Harman :) w sumie nei wiem czemu napisałem Denon mniejsza z większym... Biorę Yamahę rx-475 i B&W 686.. bo zanim się tutaj doczekam rzeczowych informacji :) to miną święta, dzięki za wysiłek i pracę włożoną w pomoc :) Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry