yamaha htr-5630,coś tu nie gra!

Eusebio

New member
Stara Yamaha HTR-5630.Mam ją od paru ładnych lat.Jakiś czas temu zamieniłem ją na nowy model i tak stała w komórce nieużywana.teraz po podłączeniu do kompa w innym pokoju zaczyna wariować,niskie i wysokie tony same sobie rosną i opadają,przedni panel raz reaguje raz nie,z pilotem jest podobnie.Próbowałem z ustawieniami ale wciąż to samo!Ma ktoś jakąś radę,a może to już jej koniec! Dodam tylko,że stała zapakowana w oryginalne pudło,więc nie zawilgotniała ani nie zamokła.
 
I

irek6311

Guest
Wychodzi że jednak zawilgotniała ta twoja Yamaha ,
to że zapakowana nic nie znaczy a nawet gorzej niż jakby luzem stała ,
Yamaha do przeglądu bo takie zachowanie jakie opisujesz wskazuje na jakąś usterkę .
 

Eusebio

New member
Raczej nie zawilgotniała.Kupilem ją używaną i pamiętam,że po włączeniu problem był podobny.Już myślałem,że bubel kupiłem,ale po setupie działała poprawnie.Problem w tym,że nie pamiętam jakie to ustawienia były i jak to zrobić.
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Ale ten ampli nie ma zadnych dynamiczny EQ itd wiec o jakim setup'ie mowisz? Skoro stala w pudelku to jak juz zlapala wilgoci to ja trzymala dluzszy czas i ewidentnie cos w elektronice jest nie tak. Wez ja do domu postaw pod kaloryfer czy na sloncu niech wyschnie moze bedzie oki.
 
Do góry