Yamaha BD-S473B - warto ?

bacyk4

New member
Witam mam pytanie co sądzicie o takim zestawie ? warte tych pieniędzy czy lepiej poszukać czegoś innego ? Pełna nazwa tego zestawu "Yamaha BD-S473B, RX-V375B, NS-50/NS-P6"
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja bym kupił tańszy bd i więcej kasy zainwestował w amplituner i kolumny. Napisz jaki metraż, jaki budżet i jakie zastosowanie zestawu ile % muzyki/film.
 

bacyk4

New member
Do 2,6 tys. Pawle powiem ci ze film muzyka można powiedzieć film 70%. Muzyka 30% metraż pokoju 23 m2. a Co byś ty polecił ?
 

bacyk4

New member
powiem ci patrzyłem na tą firmę !!! tylko problem taki że potrzebuję mniejsze głośniki wymiarowo coś takiego jak w Yamaha w tym linku co założyłem temat.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zestaw kolumn wygląda ładnie. i to jest jego największy atut (i raczej jedyny). Oglądałem je kiedyś w MM. Przy filmach może jakoś się sprawdzi, choć moim zdaniem sub będzie za słaby. Ma przetwornik tylko 16cm i moc 50W. Z stereo podejrzewam, że będzie bardzo słabo. Zestawy "plastikowe" raczej nie grają w stereo. Z drewnianych smukłych kolumn masz JBL Loft. Na początek mógłbyś kupić zestaw 5.0 i jak dozbierasz kasy dokupić suba do zestawu. (Loft SP 150).
 

artech3

New member
Witam. Mam pytanie odnośnie tytułowego zestawu. Czy nadaje się on do słuchania muzyki ? Tzn czy można puścić dźwięk na stereo z pominięciem tych wszystkich dolby dekoderów i innych zniekształcaczy?
 
Do góry