Yamaha A1010 + JBL 190 + 130 + 120 C?

Mleko

New member
Witam,
Co myślicie o takim zestawie? Czy sprawdzi się w pokoju 40m2? Chciałbym, żeby to naprawdę fajnie grało...
Będę wdzięczny za wszelkie opinie?

Pozdrawiam!
Piotr
 

Mleko

New member
Tak myślałem, żeby dorzucić jeszcze ten subwoofer jbl studio 140p. Co myślisz?

Też wpadłem teraz na pomysł, żeby zamiast tych 130, wziąć dwie sztuki 190, żeby były w sumie 4 190tki + 120 ceneter + subwoofer. Jak myślisz? Będzie lepiej grało? Jest sens?

Pozdrawiam i dziękuję!
Piotr
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

ketyso

New member
a nie lepsza będzie seria JBL ES 100+ES 30+ES25 i Sub.ES250?na ten metraż będzie odpowiednio i będzie zapas na przyszłość
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Yamaha i ES to moim zdaniem nie bedzie dobre polaczenie. W kinie domowym moze i bedzie ok ale w muzyce moze byc za ostro. Mnie sie ES nie podoba, to bardzo ostro grajace kolumny, z harmanem moze i by bylo znosnie ale Yamaha tez ma ostre brzmienie i moze to nie grac rewelacyjnie ale musialbys sam sprawdzic czy taka konfiguracja ci sie spodoba.

Masz duze pomieszczenie i ciezko bedzie dopasowac zestaw. Moj typ: zestaw S190 + 130 +120 i do tego dokupic Subwoofer ES150 albo 250. Nie ma sensu kupowac 4szt 190, tylne glosniki to tylko efekty w kinie wiec spokojnie wystarcza satelitki 130. Subwoofer Studio 140 to zginie w takim duzym pomieszczeniu.

Napisz do Blackninjy on ci skonfiguruje fajny zestaw w dobrych pieniadzach.
 
Ostatnia edycja:

ketyso

New member
Mam zestawienie ONKYO 609(Polecany HK255 do JBL)+JBL ES 30,20,25,150p,11 m.wszyscy są przeciwni takiemu zestawieniu,ale dla Mnie jest zdecydowanie dobrze.Polecam wybierać tylko dla Siebie a nie dla Forum
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Tylko ze ty kolego masz same satelitki a mowimy o kolumnach a to zdecydowanie co innego. Wybor nalezy do Piotrka my tylko sugerujemy ;)
 

Mleko

New member
Wielkie dzięki za wszelkie odpowiedzi, bardzo mi pomogliście. Rzeczywiście, odezwę się do blackninja, widzę, że jest z Olsztyna, a ja studiuję w Olsztynie, to może go odwiedzę niedługo.

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam!
Piotr
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Najlepiej tak bedzie, moze bedzie mial na sklepie to wszytko to sobie sam sprawdzisz co Ci najbardziej pasuje.
 

piczon

New member
jezeli Ci pasuje brzmienie JBL oczywiscie... ja sluchalem od malych po wielkie i pekly mi uszy na koncercie queen. Dla mnie te kolumny tylko do kina i nie sa warte tych pieniedzy
 
Do góry