yamaha 671 czy denon1912

amg12v

New member
witam , czy ktoś może jasno powiedzieć co jest lepsze dla zwykłego laika który chce zobaczyć dobry film i niekiedy posłuchać radia na tym sprzęcie ?

zapomniałem dodać że będzie podłączony do dekoderu polsatu
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

TurboDymo

New member
No ani na Jamaszcze ani Danoniku to filmu nie obejrzysz... ani to monitor, ani telewizor.... :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
witam , czy ktoś może jasno powiedzieć co jest lepsze dla zwykłego laika który chce zobaczyć dobry film i niekiedy posłuchać radia na tym sprzęcie ?

Denon w muzyce może lepiej zagrać. Jak z Yamahy to szedłbym w modele 7xxx. Myśle że z Denona będziesz zadowolony. Jest dość mocny, ma wszystko co potrzeba i fajnie zagra w kinie oraz nieźle w stereo.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Teraz większość dekoderów platform cyfrowych skaluje obraz oraz większość TV czy DVD/BD, więc po co ci jeszcze w amplitunerze?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

amg12v

New member
słyszałem że są takie amplitunery które potrafią poprawić obraz z satelity i to chyba chodziło o skaler sygnału cyfrowego
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Jeżeli będzie lipna jakość sygnału to żaden skaler nie da ci jakości HDMI. To jest marketingowy bełkot. Ja na DVD nie widzę poprawy jakości między HD Ready a Full HD, a mam ponad 1000 filmów DVD o różnej jakości.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry