Xv 733 problem z wzmacniaczem

pvo

New member
Proszę o pomoc, mam problem z podłączeniem do tv xv 733 wzmacniacza słuchawkowego za pomocą kabla CINCH/RCA. Niema wdzięku, podłączyłem do wszystkich wejść do 2 z tyłu i jednego z boku. Kiedy kabel wkładam do dekodera tv wzmacniacz działa. Do tv jest jeszcze podłączone ps3. Może trzeba coś zmienić w opcjach tv albo ps3? Dzięki za każą informacje pozdrawiam.
 

pvo

New member
Telefonowałem do serwisu toshiba i facet powiedział że telewizor nie wypuszcza dźwięku który jest przesyłany do tv z odbiornika cyfrowego. Jeżeli to prawda to w jakim celu montują aż trzy złącza cincz.
Próbowałem także podłączyć do tv przez przejściówkę euro/cincz dodawaną do ps3, żadnych rezultatów.
Jeżeli ktoś wie jak to zrobić proszę o pomoc, przypomnę o co chodzi. Chcę podłączyć wzmacniacz do tv xv 733 przez cincz.
 

ogniotrwaly

New member
Telefonowałem do serwisu toshiba i facet powiedział że telewizor nie wypuszcza dźwięku który jest przesyłany do tv z odbiornika cyfrowego. Jeżeli to prawda to w jakim celu montują aż trzy złącza cincz.
Próbowałem także podłączyć do tv przez przejściówkę euro/cincz dodawaną do ps3, żadnych rezultatów.
Jeżeli ktoś wie jak to zrobić proszę o pomoc, przypomnę o co chodzi. Chcę podłączyć wzmacniacz do tv xv 733 przez cincz.

Z tyłu masz wyjście audio L/P czincze
a w telewizorze w zakładce dźwięk wyłączasz głośniki telewizora inaczej nie puści sygnału na wyjścia
chyba że masz optyka to optykiem podłączasz ale wtedy też chyba trzeba wyłączyć dźwięk
 

pvo

New member
Z tyłu masz wyjście audio L/P czincze
a w telewizorze w zakładce dźwięk wyłączasz głośniki telewizora inaczej nie puści sygnału na wyjścia
chyba że masz optyka to optykiem podłączasz ale wtedy też chyba trzeba wyłączyć dźwięk

Wielkie dzięki za odpowiedz bo teraz działa bez problemu.
 

ogniotrwaly

New member
Wielkie dzięki za odpowiedz bo teraz działa bez problemu.

spox szkoda że wcześniej nie zaglądnąłem ale o naszej serii mało piszą hehe
sam się z dźwiękiem męczyłem ale teraz mam kino domowe i telewizor tylko wyświetla a wszystko jest pod kino podłączone
Jedyny ból to taki, że nikt nie umie odpowiedzieć jaki format dźwięku przesyła przez czincze i optyka
niby przełącza się automatycznie między cyfrowym, a normalnym ale nie umiem tego sprawdzić bo nie mam do telewizora nic podłączone 5.1, żeby dźwięk z telewizora też podłączyć pod kino i sprawdzić, mam tylko telewizję analogową tak na wszelki wypadek jakby cyfrówka padła:) a analog max stereo :(
 
Do góry